zriadenie optickej sluzby

Otázka

• 0

caute prosim o radu ako jeto zo zriadenim optickej siete na konkretnej adrese mam totis magio sat aj magio internet dsl no chcel by sommat vsetko cez optiku som totis verny zakaznik okrem tychto sluzieb mam aj pausal od telekomu.vobec by som sa nebranil ani poplatku za zriadenie lenze v t com centre otom nechcu ani pocut preto sa chcem poinformovat ako to teda je

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

6 odpovedí na túto otázku

• 0

mas tam dostupnost na opticku siet ? 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

nie nemam otom hovorim ze chcel by som sito dat zriadit tu siet kezde nemam dostupnost 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

@laky123 

Ahoj, ak mas zaujem o dotiahnutie optickej linky do nepokrytej lokality, odporucame spisat ziadost a zaslat ju na email pokrytie@telekom.sk. V ziadosti, prosim, uved svoje kontaktne udaje, presnu adresu, kam uvazujes optiku doviest a v idealnom pripade aj mena a adrey dalsich ludi, ktori maju v tvojej lokalite zaujem o nove pripojenie. V pripade, ze zaujem deklaruje vacsi pocet ludi z jednej lokality, je vacsia sanca, ze projekt bude zrealizovany.

Rado

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0
Rado - mna by zaujimalo ako rychlo to viete preverit ..... ja viem o lokalitach, kde by bol enormny zaujem a kde nie je nikto a aj tak nic.... napr Rusovce...

Ja osobne sa stahujem v ramci jednej mestskej casti (DNV) o par ulic vedla (na Hradistnu ulicu) a tam uz zrazu nie je optika.... vo vedlajsom dome ju maju (Hradistna)....

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

prepáčte, ale napíšem to tak ako to bolo!! Čo sa týka nevykablovaného domu "hned" vedla, tak toto je je uplne normalne. V ZA v jednej nemenovanej časti je pokrytie všade, ale v chod A,B,C-OK,  /  D,E -NIE, F,G,H- OK, LEBO "geriatricky" obyvatelia v chodu D,E, prevazne nad 65rokov nechcu o vrtani a tahani kablov v ich vchode nič počuť! A ako viem, tak potiahnutie optiky, ako neustala oprava metalickeho vedenia je 60% lacnejsia!

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar