predženie zmluvy

Otázka

• 0

Dobrý den,,,asi pred dvomi mesiacmi mi skoncila viazanost a chcel by som si predlzit zmluvu...Pausal by som si chcel ponechat taky ako doteraz Happy XL a chcel by som HTC ONE M9. Chcel by som sa spýtat, kolko treba zaplatit v hotovosti, a kolko by som platil mesačne pausal+telefon. Ked som si bral pausal pred 2rokmi aj s telefonom dostal som zlavu myslím nejakých 7eur z paušalu každý mesiac. Chcel by som sa spýtať či aj tento krát dostanem nejakú zlavu, lebo som sa bol pýtať v O2 a oni mi ponukli 380eur na telefon ak si k nim prenesiem číslo. Ja by som však chcel zostať u vás kedže som už 7 v T-Mobile a som spokojný, ale 380eur je 380eur. Dakujem

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

5 odpovedí na túto otázku

• 0

takže to je jedina zlava ktoru dostanem? to mi ukázalo že nejakých 1,6eur mesačne vernostná zlava a 40eur webzlava...to ma velmi daleko od toho co mi ponuka O2. 380eur mi daju na telefon. Pekne od Telekom ze po 7rokoch co vyuzivam ich sluzby si ma cenia na 1,6eura mesacne. Vidim to na prechod ku konkurencii

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Vieš  @Lusilienka sa v svojích príspevkoch často zameriava iba na kvantitu a nie na kvalitu príspevku (píše hocičo bez ciela pomôcť  :)). Ak ti skončila viazanosť skús kontaktovať telekom cez ich infolinku 0800 123 456 a tam ti ponúknu možno niečo iné.  :)  

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

skúsim tam zavolať alebo ked bude čas skočím priamo do predajne

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Pre vsetkych odporucam predlzovat zmluvu skor cez web alebo napisat cez chat (zavolaju spat). Oproti predajni alebo zakaznickej linke je vyhoda v tom, ze neplatite poplatok za predlzenie zmluvy + ziskate web zlavu.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar