Problem s 3G internetom

Otázka

• 0

Cauko, v utorok mi nedopatrenim padol iPhone 5S do vody, mobil funguje ale odvtedy mi bezne vypadava siet a vobec nejde 3G internet, stale mi tam pise miesto 3G iba E... nejaka rada? 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

5 odpovedí na túto otázku

• 0

ja by som s tym zbehol do servisu. Iphone otvoria a kompletne ho prezru. Mal som viacero iphonov a vymienal som na nich asi vsetko co sa dalo, nikdy to ale neboli take extremne palky ako spomina SIMO. Plus vo vacsine firiem sa da na cene dohodnut. 

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Oxidacia v antennej casti, ktora sa bude stale rozsirovat. Casom pribudnu aj ine poruchy az mozno uplna nefunkcnost telefonu. Na iPhone je niekolko indikatorov vlhkosti, jeden v nabijacom konektore. Ak je cerveny, tak necakaj, ze servis ti urobi opravu zdarma.

Ponukne ti len platenu opravu za znizenu cenu 286 EUR. Ak by ale v telefone zistili, nejaky neautorizovany zasah, neoriginalny displej, .... tak cena opravy bude takmer 600 EUR.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

bu2ckland mozno si vyuzival iny servis ako Telekom. Ak si mal telefon od Telekomu, prisiel si potom ale o zaruku.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

ano vyuzil som iny servis, nakolko telefon nemam z telekomu. Neviem aky servis vyuziva telekom, ale raz davnejsie mal znamy problem s iphonom a vymenili mu za novy kus (cca rok dozadu). Ale tam bol prolem, ze proste cely odisiel. V tomto pripade ked spadol do vody by sa vela nareklamovat asi nedalo. Aj ked by sa niekto nepriznal, v servise hned zistia co sa cca stalo.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar