modul pre satelitný tunner?

Otázka

• 0

Chcem sa opýtať či niekto nevie či sa dá spojazdniť satelitný tuner pre magio sat TV? Ďakujem za radu. ALENA

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

14 odpovedí na túto otázku

• 0

Nie, Magio Sat sa dá výlučne použiť len s ich príjimačmi, sú párované s kartou, CI modul zatiaľ Telekom neponúka a podľa posledných info ani nebude...

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ďakujem za odpoveď. Takže zrušiť magio . Dať si skylink?

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Tak ked máte Magio, načo by ste ho rušili? Nechápem potom otázke?

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Tuto pán asi myslí, že kedže neponúkajú moduly, tak nemá zmysel mať dalej magio . :)

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Lebo nechcem set Top Box? A hlavne platiť telekomu prenájom Veď tto je úplne trápne. Ale asi som na zlom mieste zastancov mágia však?

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Tak načo ste si potom dával/dávala magio? :) Ak si nepotrpíte na DIGI SPORTY (hlavne futbal) , tak nech sa páči, nikto vám nekáže ostať :) My máme  mágio len kôli DIGI SPORTOM A SSTV :)

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Nevím jestli toto fórum čte i někdo kdo dizajnuje produkty od Telekomu, ale Telekom by se měl vzpamatovat, jestli chce být konkurence schopný. Řada lidí jsou vybavení i kvalitními satelitními přijímači či smart tv se zabudovaným DVB-S2 přijímačem, které jsou svými funkcemi skoro vždy vyspělejší než jejich hloupé set top boxy a ještě za pronájem. Proč si pronajímat něco, co už doma mám? A proč mít na stole další dálkové ovládání? Minulý rok bylo avízované, že Telekom bude mít v nabídce i jen CI+ modul s kartou, to je optimální řešení a v takovém případě bych možná uvažoval i o službě Magio. To je podobné, jako kdyby nešla SIM Telekom do jiného mobilu než od Telekomu, co bylo kdysi běžné, než to EU zatrhli. Vážený Telekome, poslouchejte požadavky svojich zákazníků a snažte se jim vyhovět, přinese vám to další ovoce.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

@Jiří Jirutka

ďakujeme za podnet. Samozrejme, zaoberáme sa všetkými možnosťami ako vylepšovať naše služby. V prípade nasadenia noviniek budeme o tom určite informovať.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Nevím jestli toto fórum čte i někdo kdo dizajnuje produkty od Telekomu, ale Telekom by se měl vzpamatovat, jestli chce být konkurence schopný. Řada lidí jsou vybavení i kvalitními satelitními přijímači či smart tv se zabudovaným DVB-S2 přijímačem, které jsou svými funkcemi skoro vždy vyspělejší než jejich hloupé set top boxy a ještě za pronájem. Proč si pronajímat něco, co už doma mám? A proč mít na stole další dálkové ovládání? Minulý rok bylo avízované, že Telekom bude mít v nabídce i jen CI+ modul s kartou, to je optimální řešení a v takovém případě bych možná uvažoval i o službě Magio. To je podobné, jako kdyby nešla SIM Telekom do jiného mobilu než od Telekomu, co bylo kdysi běžné, než to EU zatrhli. Vážený Telekome, poslouchejte požadavky svojich zákazníků a snažte se jim vyhovět, přinese vám to další ovoce.

Reagujem na odpoved  Janky z Telekomu. Preslo od maja 2015 vela casu a ziadna info  o moznosti  v Telekome  ponukat CI+ modul pre satelitny prijem. Zaoberali ste sa  vobec touto moznostou, pretoze  tu uz nejde len o nasadenie novinky, ale o samozrejmost celej rady ponuk aj od mensich firiem?

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Myslím, že v dnešnej dobe má ešte malo ľudí takú telku, ale ako idú technológie dopredu tak by mohol aj Telekom . Mám takú telku (SONY KD-43XD8305B ) ale osobne som nad tým nerozmýšľal, hoci ak by to poskytovali asi by som to vyskúšal :) 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Nedavno som si objednal magio sat a nechcel som verit ze namju podporu CI alebo DVB-S tunera.

chcel by som vazne odpoved od technika preco to vnimaju ako nieco co nechcu/neda sa ale nie od niekoho z PR/marketingovej agenturi lebo to su ludia co tocia dokola len to co im je schvanelen a bohuzial casto o veciach ktore nepoznaju a nevedia ani pouzivat.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Vyjadrenie zo strany technika tu bohužiaľ očakávať nemôžeš, pretože tu ani jeden jediný technik na tomto fóre od telekomu nikdy nebol a ani ako tak vyzerá, že ani nebude. Poriadne ani pracovníci telekomu tu nie sú...

Ak chceš odpoveď na tvoju otázku od technika môžeš zavolať na nonstop technickú linku na číslo: 0800 123 777 (linka je bezplatná)

Alebo môžeš napísať na chat technickej podpory ktorý ja osobne som vždy našiel na tejto stránke: https://www.telekom.sk/wiki/zariadenia/modemy-a-routre, v tomto prípade ale tuším chat funguje iba cez pracovné dni čo je pondelok až piatok a v čase od 8:00 do 21:00, ale túto infomáciu neviem na 100% ale to, že technická linka je dostupná nonstop to ti viem povedať na 100%.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar