Počet programov.

Otázka

• 0

Prečo nemám v ponuke MagioGo všetky programy, ktoré mám aktívne na MagioSat? A navyše z tej ponuky ktorú mám, nejde prehrať ani jeden kanál DigiSport... Prečo?

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

25 odpovedí na túto otázku

• 0

@Moelv 

Ahoj. Ak ti odpoved pomohla, mozes ju oznacit ako riesenie. Mozno tym pomozeme aj ostatnym uzivatelom, dakujeme :)

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

No jedná sa mi hlavne o DigiSport 1,2,3,4 , ktoré mám aktivne na MagioSat, ale na MagioGo mi nefunguje ani jeden. Ked nan kliknem a pokusam sa ho spustit, tak sa na obrazovke zjavi symbol načitavania ale nakoniec nenacita nic a obrazovka zostane cierna...

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Tým pádom by ti mali ísť normálne, skús napísať priamo cez techgroup@telekom.sk, nech sa ti nato pozrú

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ja som mal tiež tento problem, ja som to riesil cez linku technickej podpory a do par dni mi to fungovalo

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Rychlostou pripojenia to nemoze byt, vsak? spe.PNG

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0
Už je ten problém vyriešený? Ak áno - ako?

Pretože mám podobný problém s Magio Go po zmenách k 1.7.2015. Nové programy, ktoré boli zaradené do základu (ČT1, ČT2...) a akcia (Viasat Nature...) mi idú, + mi idú aj programy, ktoré mi išli ako predplatiteľovi Magio Sat "L" do 30.6. (Travel Channel, National Geographic, Duck TV, Ťuki a ďalšie). Z novopridaných (AXN Black, AXN White, Ginx, Discovery...) mi nejde ani jeden, napriek tomu, že ich mám v rámci balíka "L" v ponuke (pri pokuse o spustenie mi píše že bal´=ik nemám predlatený a mám volať na 0800....).

Na stránke https://www.telekom.sk/televizia/magio-go pri ponuke Mgio Go k Magio Televízii je ale uvedené, že" Zákazníci Magio Televízie majú zadarmo dostupné TV kanály, ktoré majú aktivované v rámci programových balíčkov na Magio Televízii".

Tak neviem kde je chyba? Síce sa tam, nič nepíše o Magio Sat, ale beriem to tak, že je je jedno či je to Magio TV na kábli, alebo cez satelit.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

zaujímavé že tam je aj Nova Sport a na GO nie je...

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ano , lebo je tam este stale tych starych 24 TV programov :), asi to este nezaktualizovali, cize pozri v tych 35, co je pri Go premium a vyselektuj podla tvojho balika, aky mas .........

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

ja mám magio najviac. tak neviem... či to mám mať či nie...

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Tak to potom, kedze to bol kedysi najvyssi balik, by si mal mat vsetko, tych 35 kanalov. Asi by som zavolala, na tvojom mnieste,  na linku 0800 123 777 alebo skus napisat na techgroup@telekom.sk , mozno len treba zasah z ich strany ;)

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Kanál Nova bol vyradený ale pridali sme 11 kanálov... Ešte to nie je všetko a vraj ešte pridajú nejaké. A to tam majú neaktuálne na tej stránke. Úžasné. Kadejaké blbosti tam dajú ale čo ľudia pozerali siyslim to dajú preč. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0
@Wampi: to poznám (ak si odmyslím to, že od 1.7. je to už neaktuálne). Mám balík komplet a tých 22 programov (plus Ťuki) mi do 30.6. išlo.... Od 1.7. mi idú všetky programy, ktoré sú po novom v Magio Go základ (12 programov), plus tie 4 progreanmy (vrátane Ťuki), ktoré sú do septembra v akcii, + programy ktoré mi išli do 30.6. podľa vyššie uvedeného linku a zostali súčasťou ponuky aj po 1.7.... Ale keďže v balíku L mám tých programov viac (vrátane AXN White, Black, Discovery a ďalších), tak som podľa tejto stránky - https://www.telekom.sk/televizia/magio-go predpkladal, že mi pôjdu všetky programy, ktoré sú v ponuke GO Premium a súčasne ich platím v balíku L... To sa ale nestalo. Na pobočke v Žiline (OC Dubeň) mi bohužaľ neboli schopní poskytnúť relevantnú odpoveď kde je chyba.. Keď som im povesla že poznám ľudí, ktorí majú rovnaké GO a rovnaký Magio Sat L ako ja a majú tam všetky programy, tak tvrdili že to nie je možné.....

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ahoj @bukovans, tak ked mas komplet, a na sat tv mal by si mat maximum co sa dava, ale na satku myslim nie je az 35 TV kanalov. Skus napisat na chat, tam by ti mali vediet povedat presne  uz podla tvojich produktov ;)

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Dobry den pan xxxxx,

chcela by som Vas informovat, ze kanal Nova Sport bol vyradeny, programova struktura bola obmenena, avsak celkovo sme pridali 11 TV kanalov. Zmeny nie su este finalne, v najblizsich dnoch sa moze tesit na rozsirenie o dalsie TV kanaly.

Aktualny zoznam:

Jednotka, Dvojka, Markíza, JOJ, Doma, DajTo, Plus, WAU, TA3, CT1, CT2, CT24, ?UKI TV, FilmEurope, Filmbox Plus, English Club, Comedy Central, Travel Channel, Duck TV, Eurosport, Eurosport2, Digi Sport 1, Digi Sport 2, Digi Sport 3, Digi Sport 4, AXN white, AXN black, Discovery, Discovery ID Xtra, Animal planet, TLC, Viasat History, Viasat Explorer, Viasat Nature, Ginx

Osprevednujem sa Vam za neskoru aktualizaciu udajov na nasej webovej stranke.

Prajem Vam prijemny den a ostavam s pozdravom.

Slovak Telekom, a.s.
Iveta Lazicova
http://www.telekom.sk          asi tak... už som to sem raz písal.... a aj ešte odpísal že by si to mohli dať do poriadku nie zavádzať...

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ahoj @bukovans,

podľa naších informácií bol problém odstráneny. Ospravedlňujeme sa za vzniknutú situáciu a veríme, že TV GO budeš už iba plnohodnotne využívať :)

Prajem pekný deň

Ľuboš 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ďakujeme že sa vrátil Nova sport a niečo aj pribudlo navyše...  

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0
Áno, už to funguje. Všetky programy z ponuky, ktoré mám na satelite mi idú aj v Magio Go.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Dobry Den 

Chcem sa opýtať ci  Plánujete zaradiť aj programy pre dospelých na Magio Go a premium.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Pridal (editované)

Chcem sa spytat či som jediny,ktoremu od dnes niektore programy v magiogo nejdu?piše mi pri niektorych programoch: pozadovany kanal nie je zahrnuty vo vasich balickoch!! ale ja ten kanal mam v balickoch.Nastalo to od dnes preto,lebo od 19.12 do 14.1 ste dali do magiogo pre vsetkych zakaznikov všetky programy zadarmo.A vcera už táto akcia skončila a asi ste s tym niečo robili a odvčera mi polka programov nejde.Napriklad spustim digisport1 a nejde!spustim digisport2 a to už ide...aj digisport4 mi ide,ale ostatne nie...všade mi píše: pozadovany kanal nie je zahrnuty vo vasich balickoch.Poprosím o nápravu.Ako som písal všetky programy mi pred 19.12 ako ste dali tu akciu normalne išli a normalne mám balicek L...chyba musi byt niekde uvas,lebo nieje normalne aby mi digisport 2 a 4 išli,ale pri digisport 1,3,5 nejdu a tam mi napise,že ho nemam zahrnuty vo svojom balicku?

Editoval halucinacie

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

vsetky funguju , skus sa odhlasit a prihlasit

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar