co si myslite???

Otázka

• 0

Tato firma je uplne zakerna.ked som minuly rok nechcel platit za mobilny internet zak si dali pokutu 200 eur,pricom som neplatil preto, lebo ma pri kupe akcioveho notebooku a netu ubezpecovali,ze signal bude aj v obci kde zijem.co sa doteraz nestalo.a vrchol drzosti,ze mi spojili tuto fakturu z paualom ktory mi obmedzili,hoci riadne platim.povazujem to za hrube porusenie zmluvy a samozrejme,ze od nej aj odstupim.tohto operatora neodporucam nikomu.

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

3 odpovede na túto otázku

• 0

@kocisenko 

@Miloš Martovič  ma pravdu, mal si podat reklamaciu. Telekom ma nesmierne stve, ale musim uznat, ze reklamacie ak su opodstatnene vzdy vyriesili k mojej spokojnosti. Nikdy to nerieste tak, ze prestanete uhradzat faktury. Po uznani reklamacie Vam peniaze vratia spat.

odpoveď sa páči : 2 osobám

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Keď ti mobilný internet nefungoval vo vašej obci, mal si to riešiť reklamáciou, prípadne odstúpiť od zmluvy v termíne stanovenom v zákone

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ahoj @kocisenko, podľa našich informácií čo sa týka uvedenej sumy 200 eur nejde o pokutu, ale o doúčtovanie splátok za notebook. V prípade neuhrádzania faktúr v lehote splatnosti, ktoré zákazník s nami nerieši a ani nepožiada o odklad platby, sme nútení pristúpiť k obmedzeniu služby. Zároveň vzniká porušenie zmluvných podmienok a podmienok splátkového predaja, preto dochádza k doúčtovaniu splátok.

Ak nie si spokojný s rýchlosťou internetu v tvojej lokalite, odporúčame celú vec riešiť ako štandardnú reklamáciu. Neplatenie faktúr môže celú vec skomplikovať.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar