EASY TIME, alebo EASY PECKA

Otázka

• 0

Dobry den, mam easy time a rozmyslam s prechodom na easy pecka co by ste mi odporucali ostat pri mojom starom programe alebo prejst na pecku? Citala som rozne clanky a neviem sa rozhodnut. Rada si precitam viac nazorov.

Dakujem za odpovede :smileyhappy:

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

22 odpovedí na túto otázku

• 0

@Veronika1608 

Ahoj, výhody, ktoré opisuje Miloš, sa týkajú staršej služby Easy Free, zákazníci Easy Time mali v oblasti dátových balíčkov tieto možnosti:

Denný balíček Surf 1 s maximálnou cenou 0,50 € denne a plnou rýchlosťou mohli presurfovať až 100 MB, následne sa rýchlosť znížila na 64/16 kbps.

Balíček Surf 15, ktorý za 3,50 € dovoľoval surfovať 15 dní plnou rýchlosťou až do presurfovania 500 MB, následne sa rýchlosť znížila na 64/16 kbps.

Aktuálne v rámci Easy Pecky zaplatíš za surfovanie maximálne 50 centov za deň, a to iba vtedy, ak v danom dni surfuješ. Plnou rýchlosťou prenášaš v daný kalendárny deň prvých 200 MB, potom sa ti zníži rýchlosť na 64/16 kb/s (sťahovanie/odosielanie dát).

Rado

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

V prvom rade prídeš o "internet zadarmo" po dobití kreditu, 7 eur - 7 dní, 10 eur - 15 dní... Ak veľa telefonuješ a smskuješ, tak sa ti oplatí prejsť, po prevolaní 50 centov do konkrétnej siete v danom dni sa ti už hovory a smsky nespoplatňujú, keď si to však zoberieš z druhej strany, 3 operátori (aj ich virtuálny), to máš 1,50 eur denne krát 30 dni, t.j. 45 eur mesačne + povedzme internet 5,99 na 30 dní = výsledok 50,99 eur mesačne, tak si zváž, či to je "Pecka". podla mňa je, ale pre peňaženku... ešte pre korektnosť, za každé 3 spotrebované eurá ti jedno vrátia ako BONUSový kredit

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Dakujem za odpoved, ale ako je mozne ze mam easy time dobijam si kredit a nemam internet zadarmo ani jeden den? vzdy si ho dobijem minimalne o 10€

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Dakujem za odpoved. Mne ide hlavne o ten internet, pretoze sa mi zda ze pri mojom akutalnom programe je net trosku drahy :smileyfrustrated:

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Sorry @Veronika1608, tak ako ti to vysvetlil @Rado je to správne, písal som o Easy Free, ty máš Easy Time, tam bolo ak sa nemýlim hodina volania v sieti Telekom za 15 centov, musíš si zvážiť, či je výhodnejšie mať volania na celý deň za 50 centov a čo sa týka internetu, ten sa ti oplati viac asi v Pecke, kedže za 5,99 máš až 1000 MB na 30 dní

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

@Veronika1608 

Ahoj, áno, ten rozdiel medzi Easy Time a súčasnou Easy Peckou je hlavne v tom, že plnou rýchlosťou surfuješ až do úrovne 200 MB (miesto pôvodných 100 MB dát pri Easy Time). Cenovo je to inak podobné, maximálna cena 50 centov za deň platila aj pri Easy Time a stále platí aj pri Easy Pecke. Želáme šťastnú ruku pri výbere :)

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ano 0,50€ za 100MB  som toho nikdy vela aj tak nepozrela :smileyfrustrated:. A co tych 0,95€ za 1MB to je trosku dost... Akcia na Easy Pecku konci 30.04.2015 potom nepridete s nejakou novou akciou?

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

@Veronika1608 

Ahoj,

este som pozabudol na jednu vec: pri prechode z Easy Time na Easy Pecku aktualne ziskas benefit vo forme internetu v mobile na 90 dni zadarmo (1000 MB na kazdych 30 dni).

Prechod zo starych Easy programov na Easy Pecku je mozny jednoducho cez bezplatnu SMS s textom PECKA odoslanu na cislo 12330.

Rado

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Po 30.4.2015 nepride nahodou Telekom s nejakou inou akciou ohladom Easy?

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Presla som s Easy Time na Easy Pecka, lakal ma internet na 3 mesiace zadarmo. Zial to, ze o internet zadarmo pri navysovani kreditu pridem,som nevedela. Teraz som to hladala na ich stranke, ale nikde nebola o tom zmienka. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

@Minerva1805

Ahoj, internet zadarmo po navýšení kreditu sa už neposkytuje, aktuálne v rámci Easy Pecky zaplatíš za surfovanie maximálne 50 centov za deň, ak v danom dni surfuješ. Plnou rýchlosťou prenášaš v daný kalendárny deň prvých 200 MB, potom sa ti zníži rýchlosť na 64/16 kb/s (sťahovanie/odosielanie dát).

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Tak to je fakt Pecka. Coraz viac som presvedcena ze prejdem ku konkurencii...

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

ak mas stale zaujem o sim kartu s programom easy free, internet za dobitie kreditu gratis, tak daj vediet, mam taku sim a rad ti ju predam za vybornu cenu.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0
Keď volám denne do všetkých sieti, tak to tušîm vychodí 45€ mesačne bez dát. Čo je fakt Peska.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0
Ak mysliš, že u konkurencie budeš volať pod 45€ neobmedzene bez dát tak prečo nie.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0
Neviem ci oboznameny, ale ak kartu predas kupujuci ju nebude moct prepisat na svoje meno. So zmenou majiteľa sa automaticky meni povodny program na Easy Pecka

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Kupujucemu Easy kartu preregistruju na predajni. Staci mat pri sebe fyzicky SIM kartu a OP.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Každému je jasné, že Easy kartu preregistruju na predajni.  To že sa zmení program z Easy Free, EasyTime na Easy Pecku vie málokto.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0
Bol som v GB na pár mesiacov čiže som vôbec netušil že Easy Pecka už neponúka internet za navýšenie kreditu. Včera som si zapol mobilne dáta na 15 sekúnd a vypol som ich okamžite prišla sms s textom váš kredit bol upravený o nejaké centy akože neriešim to ale v Telekome som bol iba preto lebo mali ozaj pecku systém a ten free internet za navýšenie kreditu ma tak zaujal a som si naňho zvykol a teraz ? je všetko fuč ... som maximálne sklamaný

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ja mam doma vsetky tri Easy karty, ktore sa tu opisuju.  Easy Time sa oplati ak vela volas do Telekomu, nikdy tam nebol internet zadarmo po dobiti kreditu . Easy Free ak ti ide o internet zadarmo po dobiti kreditu. Easy Pecka, ak vela volas do vsetkych sieti v SR, samozrejme nie kazdy den za 1,50 Eur (to potom radsej vyuzi pausal). Time a Free su starsie programy, ak ich nemas, uz sa nedaju aktivovat.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok

Vytvor si účet alebo sa prihlás, ak chceš komentovať

Musíš byť členom, aby si mohol pridať komentár

Vytvoriť účet

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Registrácia nového účtu

Prihlásiť sa

Máš už účet? Prihlás sa tu.

Prihlásiť sa teraz

sidebar