Ako Mágio TV zavádza

Otázka

• 0

Máme balíček XL, v ktorom bola ponuka aj FilmBox plus. Dňa 26 marca si bezdôvodne Magio zmenilo štruktúru programového balíčka a nahradila nám filmový kanál za kanály nefilmové. To znamená, že hocikedy vám môžu zobrať váš obľúbený filmový kanál a nahradiť ho ďalšími kanálmi, ktoré vy vôbec nebudete pozerať. Pritom ak pozriete tak Mágio v balíčku XL má namiesto FilmBox plus ponuku FilmBox prémium. Je to zavádzanie. Takže ponuka tohto kanálu FilmBox prémium  je obyčajný klam, lebo si ho musíte osobitne zakúpiť. Poprosím ak by sa niekto z kompetentných k tomu vyjádril, lebo ináč to dám na obchodnú inšpekciu. Ponúkate službu,ktorú nemáte.

odpoveď sa páči : 2 osobám

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

3 odpovede na túto otázku

• 0

Ponuka na stránke www.telekom.sk je neaktuálna, Oni ani nevedia, že Filboxy rebrandovali, navyše ich uvádzajú v balíku XL, kde už od 26. marca nie sú, to isté je aj v prípade Magio Satu, programová ponuka neaktuálna a neúplná, proste je to fakt, že stránka je úplne amatérska a zavádzajúca.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Preverit by sme to mali dat vsetci hromadne. To ako keby som si kupil auto s drahymi gumami a po pol roku pride firma a da mi namiesto nich, lacne polske gumy za "babku" ale peniaze mi nevratia :) 

Pochopil by som tento tah, keby Filmboxy prestali vysielat, ale my si ich len mozeme DOKUPIT! 

Go **piip** yourself! 

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ahojte,

prave som dovolal s milou pani zo sluzieb zakaznikom Telekom. Stazoval som sa na zrusenie/vymenu Filmboxov za ine programy (bludy). Povedala mi, ze som asi PRVY, ktory sa stazuje, ze taky pripad od tej zmeny este nemali. Takze vazeni, najdite si trosku casu a zavolajte na sluzby zakaznikom a postazujte sa komu chybaju tie Filmboxy, ktore sme pri podpise zmluvy mali a vzali nam ich. Napriklad ja som si aj kvoli tomu bral najvyssi program Magia. Vraj ma telekom pravo na to, menit si programy ako chce, skoda ze my chudaci mame pravo len PLATIT a nic povedat.

Dalej som spomenul, ze tu na fore sme k tejto teme nedostali ziadnu odpoved - vraj aj na to sa pozru, resp. to posunu kompetentnym, nech to riesia.

Som zvedavy, co bude dalej :) 

Pekny den

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar