Archív cez Magio SAT ?

Otázka

• 0

Pekný deň :-)

Nedarí sa mi spustiť archív na Magio SAT (nový KAON, PVR ready), šípka na nadchádzajúci deň v sprievodcovi funguje, predchádzajúci nič... . Tak ma napadlo, či vôbec  funkcia archív na Magio SAT funguje... Ak áno, ako na to

?   Vďaka za pomoc

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

5 odpovedí na túto otázku

• 0

Magio Sat žiadny archív nemá, spustiť si môžeš tak maximálne nahratý program, samozrejme pod podmienkou, že máš k boxu pripojený HDD alebo USB a danú udalosť si si nahral, inak smola ako vyšitá.... Apropó v Kaone nie je funkčný ani ethernethový port, takže napr. funkcie Magio portálu si tak môžeš jedine fixou nakresliť, kde asi "súdruhovia" z Telekomu spravili chybu? Odpoveď je jednoduchá: Za málo peňazí, málo muziky.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Vďaka ! Teraz (2 otázky na fórum)už viem všetko, čo som potreboval :-(. Najbližších cca.700 dní si budem nadávať... 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Takto vyzerá klamlivá reklama v praxi " a lá Telekom", ten Kaon si tak môžem pripojiť jedine viete kamnew.png

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

@Miloš Martovič, na základe tvojho podnetu sme text na stránke upravili. Ďakujeme :)

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Takze zakaznik moze na zaklade klamlivej informacie ukoncit bezplatne a beztrestne viazanost?

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar