Prijmanie a posielanie MMS

Otázka

• 0

Dobrý deň, mam taký problem ze prijmať a posielať mms mi idu len pri zapnutom mobilnom internete......inak mi nepridu. Na telefone pred tym s operačnim systemom android mi zaplo mobilne data automaticky a mms mi prisla. Teraz......mobilny telefon Blackberry Classic sa mi dáta automaticky nezapnú....to znamená ze mms mi príde az ked povolím mobilné dáta......dá sa to nejak nastaviť alebo jediné riešenie je mať neustále zapnuté mobilné dáta, pretože niekedy je otravné byť stále online :)

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

8 odpovedí na túto otázku

• 0

cau @skipy123 

na vacsine mobilnych telefonov musis mat povolene mobilne data (aj na BB) k tomu, aby si prijal/odoslal MMS. Na sieti ide o zber paketovych dat a preto musi byt v datovej sieti telefon zaregistrovany - cize musi mat mobilne data zapnute. Daj vediet, ci to pomohlo.

odpoveď sa páči : 2 osobám

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ved som pisal ze pri zapnutych datach mi mms prijme aj odošle, len musia byt stale zapnute......na telefone pred tym mi zaplo data automaticky a mms mi prisla hned ako ju niekto odoslal tu mi pride az ked zapnem data. Preto skusam ci niekto nevyriesil tento "problem" .

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Cau. Pri tomto telefone sa ti ale datovy prenos automaticky nezapne.

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

ale ved to je tak vsade, stale potrebujes na mms data 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • -1

@skipy123 , ak ti odpoveď od @Tripruty  pomohla, budeme radi, ak ju označíš ako riešenie. Možno to pomôže aj ostatným. Ďakujeme.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • -1

cau @skipy123 

na vacsine mobilnych telefonov musis mat povolene mobilne data (aj na BB) k tomu, aby si prijal/odoslal MMS. Na sieti ide o zber paketovych dat a preto musi byt v datovej sieti telefon zaregistrovany - cize musi mat mobilne data zapnute. Daj vediet, ci to pomohlo.

figu borovú na vačšine mobilných telefónov.....!!!.samsungy mms príjmu bez zapnutých dát,xperie tiež,aj lenovo. len kamoškina motorola moto G 3 neviem prečo nepríjme s vypnutými dátami, azda len treba niečo nastaviť, ešte aj moja stará nokia n95 8GB prijala mms  bez problému...

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar