HBO GO

Otázka

• 0

Dobrý deň, v desktopovej verzii HBO GO mi prehráva všetky filmy a seriály plynule a okamžite okrem jedného - Carnivale. Všetky diely prvej a druhej série majú pri spustení rovnakú errorovú hlášku:

Aplikaci se nepodařilo načíst date ze serveru. Prosím zkontrolujte internetové připojení, popř. nastavení firewallu nebo jiné programy/doplňky , které by mohly blokovat spojení. Pokud problém stále přetrváva, informujte o této skutečnosti svého poskytovatele .. 

Vyskúšal som prehliadače  Mozillu  (36.0.3), Internet Explorer (11) a Google Chrome (41.0.2272.89), mám operačný systém WIN 8.1, Silverlight nainštalovaný a povolený. Vyskúšal som väčšie množstvo filmov, každý plynulo spustilo, zároveň som vyskúšal aj niekoľko seriálov (Temný případ, Hry o truny), podobný problém sa prejavil iba v úvodných dieloch seriálu Řím 2. séria, asi od 6. dielu už išlo všetko plynulo.

Viete mi s tým pomôcť? Ďakujem.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

7 odpovedí na túto otázku

• 0

Ahoj @marienko, ďakujeme za využívanie našich služieb. Problém pravdepodobne nesúvisí s prehrávačom či operačným systémom, keďže iné seriály ti fungujú bez problémov. Tvoju situáciu preveríme a budeme ťa informovať. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 1

ta  akcia  o  1.6    2016  je   pekny   vtip   ako   zvysit  poplatok  za   hbo  balicek   co   po  pol  rocnej  viazanosti   bol   7  eur teraz   uz  nie je mozna!  plus  ked  si  dal   hbo  go    plus  2   eura     spolu  9   eur      po    1:6    uz     len    hbo  balicek      bez  viazanosti  za  9,99 eur    plus  hbo   go   2  eura  spolu  12   eur      , viazanost  na  1rok    hbo  balicku     9.99 pekne   zarabajte  len  tak   dalej  ale  aspon  dajte    cely  balicek  hbo  v  hd    ked uz   zvysujete   ceny

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

aky mas antivirus ? nejaky spyware ?

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Antivírus je licencovaný ESET Smart Security 8, operačný systém Win 8.1 64 B, ale pochybujem, že by to malo niečo spoločné s prehrávaním, keďže zvyšný obsah funguje.. Skôr vidím problém v streamovanom obsahu, mali by sa to vyskúšať aj pod inými prístupovými údajmi, či to nie je všeobecná porucha tohto konkrétneho programového obsahu.. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ahojte, tak od dnes už všetko funguje tak ako má.. Ďakujem za pomoc, pekný deň ešte želám..

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ahoj @marienko 

dakujeme za informaciu. Ak ti niektora z odpovedi pomohla, oznac ju, prosim, ako Riesenie. Mozno pomoze aj ostatnym uzivatelom s rovnakym problemom.

Dakujeme :)

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar