Nové stanice.

Otázka

• 0

ČT Sport, Telka, Smíchov, Fanda a Prima Zoom mi veľmy chýbajú z českej ponuky. Mohol by to byť "Český balíček II." Treba pouvažovať pán programový riaditeľ. Zistiť záujem a ponúknuť. Ďakujem určite za veľa abonentov.

odpoveď sa páči : 4 osobám

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

72 odpovedí na túto otázku

• 0

@Janka Takže Joj Cinema nič, Digisporty prišli o Seriu A, Ligue 1, vyzerá to tak že aj Fortuna liga je passé, no tento rok vám skutočne ide karta

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Mame sa nacakat na joj cinema!!!Kym bude,teda ked vobec bude tak medzitym nam sem prida programovy riaditel este mezzo 2 sundance 2 a arirang 2 lebo o taketo si zakaznici pisu a ziadaju a teeba mat XL balik plny SD mazanic v dnesnej dobe HD a ultra plochych tv.Si pekne zasie....ra...ju..magio kravinami.Skoda uz sa telekomu k tymto SD mazaniciam aj vyjadrovat.Velky XL balik nicoho.S kvalitnymi tv chceme v iptv aj kvalitny obraz.Co myslite pan programovy riaditel kolko zakaznikou magia ma stare crt tv sklenenky v dnesnej dobe?S tymi  sd mazanicami vam XL balik dlho nepojde na odbit.Chceme kvalitu nie kopu ho...en rozmazanych.

odpoveď sa páči : 2 osobám

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Milos, Stano, uz ste trapni. 

Vas zivot nie je o nicom inom len o cakani na to, kedy sa objavi na svete nova TV stanica a potom, sup sem rychlo uhanat Telekom, aby ju zaradil?  A ked ju nakoniec zaradi, pridu dalsie a kolotoc sa opakuje.

Nariekali ste za RIK tv, teraz mate Tuki, s ovela lepsim obsahom aj kvalite. Ste zakaznikmi premiovej tv sluzby, mate taky obsah, ktory nema ani UPC, ani Skylink a o takom Fiber TV ani nehovorim, ti nemaju ani Discovery stanice.  Taky Sundance som mal moznost sledovat, vyborne nezavisle americke filmy, v povodnom zneni, pre mna lahodka. Podobne ako existujuci Film Europe. Na Mezzo sa tiez rad pozriem, kvalitna stanica s vaznou hudbou v Magiu chybala. Este by som privital napr Cinemax v HD kvalite, verim, ze v Telekome robia rozumni ludia, ktori si to tu precitaju a az bude moznost, tak ten Cinemax v HD zaradia. Ale skutocne by ma nebavilo chodit sem kazdy den a urazat tu ludi. Pekny den

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

@Javicko Pozerám, že ďalsi zamestnanec Telekomu si založil účet a prišiel tu ospevovať Telekom, neviem či si to všimli aj ostatní, ale tých falošných Fake Telekom účtov je tu neurekom, jediný, kto koho urazil, si ty sam, keby nebolo nás, tak nejake Tuki by snad ani neexistovalo

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Milos, mylis sa, nie som zamestnanec telekomu, ani som nikdy nebol a nebudem :). Dostal som sa sem nahodou, mam problem s upravou poradia stanic cez magio go appku a reku pozriem, ci niekto iny to tu neriesil. A narazil som na toto Vase uplakane vlakno. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ja osobne mam Magio sat a tam taka ponuka nie je ako v IPTV... A to, že ludia pytaju nov stanice, ked vzniknu, je snad normalne, ale ako pozeram, ty zaplatený rypáčik, ides sa radiť o Magio Go a za 4 hodiny stravene na fore sem zrovna napíšeš k uplne inej veci. Učet odvčera, niečo potrebujem, ale reagujem na iné. Tých FAKE účtov som tu už naratal minimalne 7 a ty si 8-my. Takže pokial nemáš nejaky vecný argument k téme, tak je na teba aj zbytočné reagovať, pretože si sa strapnil ty sam. Tu nejde len o Joj Cinema, ale o dalsie stanice, ktore ludia pytaju a namiesto toho dostavaju tebou spominaný lukrativny odpad. mier

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

rozmyslam, preco by tu niekto zakladal fake ucty. ludia z telekomu sa tu identifikuju, a nepredpokladam, ze tu niekto staval toto forum na to, aby vytvaral falosny pozitivny obraz o veciach. to, ze som sa tu vcera registroval, presiel som si to tu a dnes mam trosku cas, pobehat tu a reagujem na to vase vlakno, ktore svieti ako prve, je normalne.  vela zdaru

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0
JAVICKO.Synu si tu fakt novy.Zbohom a riezenia nechaj profikom pozeraj stupidne americke akoze filmi a sem radsej nepis fakt si trapny.Vyries si problem na tebou uvedenom vkakne a do druhych vlakien nezasahuj.NEMAS NATO.Akurat rypes.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ahoj všetci, zdá sa, že táto téma sa príspevkami odkláňa od svojej podstaty. Vráťme sa, prosím, k téme Nové stanice. A prosím, rešpektujme názory ostatných. Ďakujem :)

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

@Janka Máš pravdu, ale sama vidíš, že niekto sa úmyselne snaží vytvárať napätie medzi aj tak už dosť podraždenými diskutujúcimi, ale dávam ti za pravdu, diskutovať treba vecne a k téme, každý má právo vyjadriť svoj názor, takže odporúčam aj ostatným, nenechajte sa vyprovokovať a diskutujme len k téme a provokáterov jednoduch ignorujme

odpoveď sa páči : 3 osobám

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0
My rešpektujeme, ale keby ste si vy robili svoju prácu, tak by ste veľmi dobre videli, že ak sa niekto iba zaregistruje, a má 3 (slovom TRI) príspevky, ktorými napáda podstatne ostrieľanejších borcov venujúc sa téme...takže sa nečudujte, že hustne atmosféra..

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

ahoj planuje vlastne Telecom zaradit aj Joj Cinema do svojej ponuky?

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ahoj @Dj Toffy,

mrzí nás tvoja nespokojnosť s vyradením Filmboxov, žiaľ, nebolo možné pokračovať v spolupráci ako bola predtým, keďže neprišlo k dohode.

Snažili sme sa nájsť najlepšiu možnú náhradu a jedným z dôležitých faktorov boli aj požiadavky zákazníkov, ktoré nám posielali cez náš e-mail/fb... V tom čase sme však mali všetky lokalizované filmové TV kanály už v ponuke. Sundance, Golf, Mezzo sú tv kanály, ktoré majú svoju špecifickú cieľovú skupinu a práve takéto kanály patria do XL ponuky a rozširujú tak naše portfólio žánrov, aby si čo najviac zákazníkov mohlo nájsť to svoje.

S kanálom Travel Channel neplánujeme žiadne zmeny.

A čo sa týka tv Ťuki, ide o top exkluzívny detský kanál v slovenčine, po akom bol naozaj výrazný dopyt :)

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0
Vy si stále len to svoje hovorite a zjavne fakt neviete počúvať čo vaši zákazníci potrebujú (mimochodom to je hlavný princíp marketingu) vy radšej vypočujete menšiny , ale veď dobre idete sami proti sebe !

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ale je tu mnoho zákazmíkov, teda väčšina, ktorá by prijala kvalitné filmy, teda JOJ CINEMA, keď ste kvalitný operátor, urobte zákazníkom aj radosť!!!!

odpoveď sa páči : 3 osobám

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0
@Mirec

Na joj cinema sa asi ťažko dočkáš kvalitných filmov...to nie je HBO, to len tak okrajom,ale ľudia čakajú na iné kvalitné stanice (napr. Nat Geo Wild HD) a tu kde si ctia analóg nado všetko nám telekom zaradí nejaký spoločenský odpad XMO alebo nelokalizovanú "lahôdku" Sundance veď si to ževraj žiadala madarská menšina :) a na majoritných zákazníkov sa tu z vysoka kašle, lebo sa nedá vyhovieť všetkým... tak načo im ponúknuť to čo chcú keď im môžeme napariť to čo nik nechce a ešte spraviť okolo toho mediálny rozruch... Darmo, už sa chystám do freesat.sk kde majú to čo ľudia chcú..

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ja odpoviem za Magio TV /po telefónnej linke/.  Krásne napísané. Ale toto všetko abonentov stoji od 35€ až po 50 - 55€. TO zaplatia u ostatných providerov 3/slovom tri/ rodiny.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

@Uboot Myslel si Freesat lebo UPC? Lebo Freesat je jedna veľká tragedia, ten HD balík zrejme nevykryje luxus SD staníc v mpeg2 v nepozerateľnej kvalite

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Len chcem niektorym zaslepencom pripomenut, ze su aj ludia s inym vkusomn a zaujmami.

Ja este Magio nemam ale silne o nom uvazujem a napr. stanice ako Sundance, Mezzo a Golf Channel su pre mna klucove. Kdejake Filmboxy a pod. mi mozu byt ukradnute.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

@lubo11 Ako píšeš, operátora si každý vyberá podľa toho, čo chce sledovať, Magio je silne orientované na športového fanúšika, stanice, ktoré si vymenoval, sú len v IPTV, s výnimkou Mezza, Golf Channel a Sundance prídu na satelit až s príchodom XL balíka

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Jasne, mal som na mysli IPTV. Momentalne som u ineho operatora, uz mi vsak dochadza trpezlivost hlavne s jeho SetTop boxom. Mam vsak este  obavy, aby mi po prechode moje oblubene stanice  nezrusili.

V takychto pripadoch by malo byt dovolene zrusenie zmluvy bez pokuty. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Mezzo a Sundance pridávali len nedávno, pochybujem, že by ich šli zase rušiť

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar