Nové stanice.

Otázka

• 0

ČT Sport, Telka, Smíchov, Fanda a Prima Zoom mi veľmy chýbajú z českej ponuky. Mohol by to byť "Český balíček II." Treba pouvažovať pán programový riaditeľ. Zistiť záujem a ponúknuť. Ďakujem určite za veľa abonentov.

odpoveď sa páči : 4 osobám

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

72 odpovedí na túto otázku

• 0

@Stano76 

Ahoj, napríklad v prípade Fandu a Smíchova je opäť problém s právami pre SR.

Rado

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0
Mame sa nacakat.Zaujem ludi je obrovsky.Ale momentalne nam 26.3.2015 idu rozsirit madarsky balik o ktori nikto nestoji.Nuz zakaznikom davaju to co nechcu taka je realita TELEKOMU.Jedinu dpoved co maju je ze nemaju vysielacie prava.To su len vyhovorky inak by sme nemali tych sest stanic cz co mame.A myslim ze keby ich nemali pridu o polovicu zakaznikou.
odpoveď sa páči : 2 osobám

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

ČT Sport by veľmi bodol. Prihováram sa za také doplnenie aké navrhuje schpako1950

a mohol by to byť aj nový platený balíček, určite by bol veľký záujem.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0
Keby bol ten balicek ceskych stanic v HD tak by bol urcite velky zaujem.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

ČT Sport ako verejnoprávna TV dáva /na rozdiel od stupídnej STV/ všetky repre zápasy najpopulárnejších športov - futbalu a hokeja - čiže to najpodstatnejšie čo športového diváka zaujíma.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0
Ok ale tak ozivte cz balik ako ten madarsky.dajte prima ZOOM,novaHD,barrandovHD.ved ich ma aj orange vo fiber tv a zdroj maju ako telekom.tak oreco s tym mate vy problem?myslim ze s tymto potesite viac zakaznikou ako s 5 madarskymi stanicami ktore sa chystate nasadit 26.3.2015 a obohatit tak ten madarbalik.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Zaujímavé,že vždy máte stále tú istú odpoveď že prečo nemôže byť tá alebo tá tv stanica pridaná do vašej programovej ponuky(napr. Fanda Tv,vravíte že je problém s právami na slovensku).Je to naozaj zaujímavé.Tak ako je možné že Skylink, Sat Tv od Orange, Antik Sat ktorý začne vysielať  koncom marca ju tiež má v ponuke!Len vaša spoločnosť má nejaké blbé problémy a nedáte to o čo majú ludia naozaj záujem,ale dáte tam len to čo vy chcete a nikto to nebude pozerať(napr. aj teraz 26.3. pridáte také blbosti)

odpoveď sa páči : 3 osobám

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Aspon keby ich dali aspon v HD tie co su PRIMA ma vsetko v HD uz aj prima ZOOM.Nova takisto aj s barrandov tv.Ved ked magio tv a kvalitny obraz tak co najviac v HD.Neviem s cim ma telekom taky problem a ma iba sd verzie.Orange ten sa snazi a ma dve ceske v HD a prima ZOOM v sd sice neni v HD ale pocita sa zaradenie takto kvalitneho tv kanalu.Tak uz nieco robte a dajte zakaznikom co chcu a nie plnit volne miesta kopou madarsktch stanic o ktore zaujem nieje.!!!!

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Tak,už tie blbosti dnes pribudli.Telekom zaraduje také blbosti o ktoré ludia a ani iný operátori nemajú vôbec záujem,len Telekom má o takéto blbosti záujem a nikto iný.Vôbec ich nezaujíma že o čo v skutočnosti majú ich zákaznici záujem.Vždy majú tie isté dookola naučené odpovede,ktoré ako na bežiacom páse vravia luďom že prečo a kôli čomu nieje možné to alebo tamto zriadiť,prípadne pridať do programovej ponuky.S týchto ich kecov som už totálne z nechutený a nie som určite jediný. :smileysad:

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Kinosvet to je tv stanica ktora je amaterska tak ze aj cez den tam najdete kecat vestice a kdejake.Filmi?Dokumenty?To necakajte je to uboha stanica ktora vysiela dokumenty o ktore neni zaujem a 80%JE dokonca v starom formate 4:3.nezazivna stanica.ty co maju balik XL  tak dostali miesto filmboxov pekny hnoj.Mezzo nic a golfchanel no nebudem sa vyjadrovat k tomu.Madar balik hm skvele,je magio vlastne slovensky operator?:smileyvery-happy: Ale ked clovek spomenie pridanie cz alebo cz hd verzii kde to nejde.Orange zacina vyzerat omnoho lepsie s cz a sk kanalmi.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ahojte,

prave som dovolal s milou pani zo sluzieb zakaznikom Telekom. Stazoval som sa na zrusenie/vymenu Filmboxov za ine programy (bludy). Povedala mi, ze som asi PRVY, ktory sa stazuje, ze taky pripad od tej zmeny este nemali. Takze vazeni, najdite si trosku casu a zavolajte na sluzby zakaznikom a postazujte sa komu chybaju tie Filmboxy, ktore sme pri podpise zmluvy mali a vzali nam ich. Napriklad ja som si aj kvoli tomu bral najvyssi program Magia. Vraj ma telekom pravo na to, menit si programy ako chce, skoda ze my chudaci mame pravo len PLATIT a nic povedat.

Dalej som spomenul, ze tu na fore sme k tejto teme nedostali ziadnu odpoved - vraj aj na to sa pozru, resp. to posunu kompetentnym, nech to riesia.

Som zvedavy, co bude dalej :) 

Pekny den

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

‎09-04-2015 03:06 PM

Čoskoro budu dva mesiace od mojho prispevku. Mila pani mi slubila, ze sa k tomuto niekto vyjadri a co sa stalo? NIC! Ani ma to neprekvapuje...sak len platme dalej ako hluchi...nejako sa to premlcalo, btw nasiel som dnes pekny obrazok, tak ho pripajam :)))

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

pocul som ze niektory operatori ich maju v ponuke Fanda Smichov

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ahojte,

ďakujeme za vaše názory a postrehy, preposlali sme ich zodpovedným kolegom. Programovú štruktúru Magio televízie sa snažíme meniť na základe požiadaviek a dopytu, ktorý registrujeme zo strany zákazníkov. Uspokojiť požiadavky každého jedného zákazníka je veľmi ťažké. Na veľký dopyt zákazníkov sme napr. od 1. júna spustili novú Ťuki TV - televíziu pre detského diváka v slovenčine.

Vaše názory si vážime a veríme, že ponuku budeme rozširovať tak, aby ste boli spokojní. 

Ďakujeme za porozumenie.

Janka

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Pre velky zaujem ste pustili Tuki tv pre deti v slovencine hmmm hrdinske.a od 1.9.2015 bude iba pre LaXL balik.takze pre kolko deti to budete vysielat?Ty co maju balik M to niesu zakaznici magia?pridali ste **piip**.A RIK TV ma kazdy operator a fiber tv ho ma dokonca v zakladnej ponuke kde ho sleduju vsetky deti ci ich rodicia maju taky ci onaky balik.Nehnevaj sa TELEKOM aj Magio ale celeee zle,celeee zle.nemate sa cim chvalit.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0
Janka, ako teraz nerozumiem... koho požiadavky plníte? Zákazníkov? to asi nie... skús sa opýtať mňa... alebo ďalších diskutérov na tejto stránke...
Mágio TV som podpísal v januári a odvtedy sa to mení každý mesiac.. ale nie tak ako to chcú zákazníci, ale "zodpovedný kolegovia" že pozdravujem diletantov v roli zodpovedných kolegov...

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Telekom na zákazníkov kašle a robia to čo vyhovuje im.Vravia že nemajú volné kapacity na pridanie novej Tv stanice,tak nech odstránia bývalú TV FOOR z rajstra a hneď bude jedna kapacita volná.Načo to tam stále je,veď tá TV už nevysiela skoro 2 roky.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Wau, dnes nam pridali dalsi uzasny program SUNDANCE TV. Samozrejme na poziadavky zakaznikov :D ako si pekne se*iete do ust...

Asi vytvorim novu temu s nazvom, kolko zakaznikov by uvitalo naspat aspon FILMBOXY, ktore nezmizli, ale mozme si ich dokupit....ale ved..pri podpise zmluvy sme ich myslim mali no nie?!  Pretoze ta temu by bola rovnako uspesna ako je tato, ktoru som tiez vytvoril ja...!

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Minaju nase peniaze za nieco co nechceme.ked zratam v XL baliku tie sd..ckove mazanice ktore nikto nepozera tak podla mna by joj cinema a tuki mohli bit kludne v zakladnom balicku v HD KEBY ich vypli urcite by sem nikto nepisal a nestazoval sa ze preco.Cim tam rozmyslaju?Asi nicim fixne platy uz maju v telekome tak vysoke ze si robia co chcu ale vydrzte ono zmluvy zacnu koncit a zakaznici odcjadzat ked budete z magio tv robit taku mastal tv ako tento rok.Vas to polozi aj cele magio takyto ignorantsky sposob k zakaznikom ktorim prdavate tv ktore nechcu a nepridate tv ktore ziadaju.Pojdeme ku konkurencii kde bude viac lakava HD ponuka v zakladnom baliku.ono mili telekom je rok 2015 a led telky sa daju kupit v pohode a sd mszanice s otrasnym zvukom si mozete potom pozerat sami.NAZDAR.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Pravda. Nič sa nepridáva. Jedine Ťuky stoji zato. Decká sú happy. Telekom budíček a rýchlo pracovať na rozírení ponuky, archívu, jeho dlžky a celkovo kvalitu služby.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ahojte, 

ďakujeme za vaše názory a postrehy, posunuli sme ich zodpovedným kolegom, ktorí majú raster na starosti. Programovú štruktúru Magio televízie sa snažíme meniť na základe požiadaviek a dopytu. Vaše názory si vážime a veríme, že ponuku budeme rozširovať tak, aby ste boli spokojní.

Ďakujem za porozumenie.

Janka

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Zatial ju rozsirujete k plnej NESPOKOJNOSTI teda vobec skor uberate ako rozsirujete.A hlavne to dajte precitat programovemu riaditelovi o co maju zakaznici zaujem.Kebo podla poziadaviek teda nedavate ani H.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0
Vážená pani Janka
To čo vaša spoločnosť dokazuje pri obsadzovaní "voľných" kapacít v rastri je neskutočné!!! Bolo by fakt dobré si otvoriť oči a naliať si čistého vína!! Ľudia sa dožadujú HIGH DEFINITION programov ktoré samí vysielatelia pracne opatrujú CZ/SK audio stopami, ale vy si vravíte, veď sme na zabrzdenom slovensku, tak im naparíme Standard Definition, nech si kazia oči, no a čo, že investovali do nových tv Plasma/LCD/OLED, 4K atď. a načo im je lokalizácia? Stačí im eng prípadne Hu audio..
Prečo nevyradíte z rastra programy ako National Geographic, Nat Geo Wild, History, Eurosport, Spektrum, Animal Planet atď??? Tieto všetky stanice napr. minulý rok SkyLink nahradil iba HD verziami, nakoľko iba zrkadlia vysielanie na obidvoch platformách!! Roky sa dožadujeme Nat Geo Wild HD, Travel Channel HD, Viasat HD atď, ale vy sa nám len vysmievate, že absolútne nepočúvate platiacich zákazníkov!! Keď vám prichádza od nás cca 500 000 platieb mesačne, prečo vám robí problém implementovať podstatné veci??? Chceme regulérne odpovede!!! Nie len nejaké plané žvásty PR oddelenia!!
Ste na rade!!
Vďaka
odpoveď sa páči : 3 osobám

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar