HBO 2 HD, HBO Comedy HD atd

Otázka

• 0

Neuvazujete nad zaradenim HD kanalov HBO 2 HD, HBO Comedy HD, Cinemax HD a Cinemax 2 HD?

Vsetka vasa konkurencia ich uz velmi davno zaradila do premioveho HBO balika len vy nie. Pritom ked sa spominalo, ze tieto stanice pridu aj na nas trh tak Telekom bol medzi prvymi, ktory sa ku nim pozitivne vyjadril. Preco sa doteraz nic nestalo? Konkurencia ich uz veselo ma a dlhodobo..

odpoveď sa páči : 2 osobám

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

13 odpovedí na túto otázku

• 0

@oneilque 

Ahoj, asi velmi nepotesime, ale momentalne to nie je aktualne.

Rado

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Na to som sa pýtal už dávnejšie.Prvá odpoveď bola že na trhu Cinemaxi v HD nie sú.Potom sa opravili že sú,ale zatiaľ pridané nebudú.Je to škoda,u filmových prémiových kanálov by to mal byť štandard.

Teraz už budú vo vysokom rozlíšení filmové iba HBO a Film Europe,čo je veľmi málo.

Aj ja som sa už tešil v máji 2014,vtedy mal telekom o ne najväčší záujem.

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Tiez by som privital vsetky programy od HBO a Cimenaxu v HD. Kedze si platim premiovy balicek a su vo vseobecnosti dostupne aj HD verzie tychto programov, cakal by som, ze budu dostupne. Kludne mozte zrusit Markizy a Jojky v HD (ved Optik verzie nam aj tak zrusili), osobne nemam zaujem sledovat reklamy v HD :-D

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

@Rado Môžeš prezradiť svojim zákazníkom a návštevníkom tohto fóra, čo je u Vás momentálne aktuálne? Pri väčšine otázok je odpoveď "nemôžeme potvrdiť ani vylúčiť", treba sa zobudiť, lebo konkurencia Vás začína predbiehať

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

@Miloš Martovič

Ahoj, samozrejme :) "Momentalne" znamena, ze v najblizsich tyzdnoch nieco podobne nevyzera realne. Kazdy operator ma vlastnu strategiu spravovania programovych balickov a rastra. Snaha prinasat zaujimave programy urcite je, ale zaradenie/vyradenie programov ovplyvnuje mnozstvo faktorov.

Rado

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

@Rado  Len jeden faktor a tým sú peniaze... Ono nákup športvých práv stál nejakých tých pár desiatok milionov EUR a tým pádom treba šetriť inde, t.z. na všetkom ostatnom

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ďaľšia menšia spoločnosť dokázala dať všetky HBO a Cinemax kanály v HD.

Začínam byť z toho trochu rozčarovaný,že taký významný operátor to pre filmových  fanúšikov nerieši.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Je nejaky posun ohladom pridania HBO 2, HBO Comendy programov v HD? UPC, Antik, Orange a aj mensi operatori to maju. A este by ma zaujimal bitrate u HBO HD, ktory je v Magiu dostupny.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ahoj @oneilque

HBO HD verzie kanálov v tejto chvíli nepripravujeme z kapacitných dôvodov. Ak však bude niečo nové v tejto oblasti, určite budeme informovať.

Ďakujeme za porozumenie,

Janka

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0
Vy ste tam dobra kapacita.Hlavne programovy riaditel co to tam natrepal madarskymi stanicami.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

To nie je o kapacitných dôvodoch, ale o finančných, admini, vy tu dáte len to čo, vám napíšu na papier vaši nadriadení, veď normálne uvažujúci človek chápe, že keď vyradíte SD stanice, a zaradíte HD stanice, vaše náklady stúpnu, a bez zdraženia vám klesne zisk, to je celé, takže trepať o kapacitných dôvodoch v platforme IPTV je čistý amaterizmus...

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Dost trapne.. Platime si premiovy balicek za premiovu cenu a nemame tie kanaly ani v HD ked su dostupne uz snad uplne vsade??? To nemyslite vazne...

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar