Dátový limit 2GB pre viazaných zákazníkov

Otázka

• 0
Zdravím, vie mi niekto kompetentný odpovedať prečo keď platím pravidelne mesačne cez 50€ paušál je limit na internet 2GB? Potom sa rýchlosť tak výrazne spomalí že to nestačí ani na prezeranie bežného obsahu. A platiť 5.99 za znovu navýšenie 2GB je pre verných a viazaných zákazníkov dosť. Konkurencia má nižšie ceny a napr aj swan rozbieha za 5€ mesačne bez viazanosti LTE internet a 100GB dát. Inak by som bol s vašimi službami spokojný ale ten dátový limit ktorý na telefone nieje problém presurfovať aj za týždeň ma veľmi irituje. Mali by ste držať krok s konkurenciou v opačnom prípade stratíte veľa verných zákazníkov.
odpoveď sa páči : 4 osobám

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

5 odpovedí na túto otázku

• 0
Telekom by mohol tiež za 3€ ponuknuť zvýšene fup po prečerpaní dát.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0
Ja mam kvoli dostatku dát v orangei na sove5 zvýšene fup 768/768kbs za 3€. Ide to tam a späť asi megovou rychlosťou ale nie je to obmedzené. Mesačne v pohode tych 8 až 10GG presurfujem stým v 3G sieti, ktorú ma orange celkom slušnú.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0
No nedaju urcite viac, lebo by asi skrachovali...
Ja mam doma internet neobmedzeny datovo a rychlost 10Mbit a to za 15€ mesacne.
Pausal mam podla seba 3 za 19.90€...
40min.volne,dalej vecerne volania v sieti ST 1000min, 1000sms, 2Gb data,...
Kebyze mam prejst na happy kolko by som zato vsetko platil?...40€ ci 50€?
Uz mi aj volali aby som presiel na happy, ale povedal som jej, nech mi zavolaju az budu mat vyhodnejsiu ponuku, a uz mi tusim rok nevolali...
odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0
Presne, mne skonci limit dva dni pred zuctovanim a potom uz ani nejdem na internet.... A to vobec nepozeram videa... Minimalne 3 giga by bol spravny krok, aspon pre vernych, ved som tu 13 rokov...
odpoveď sa páči : 4 osobám

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Som na tom veľmi podobne. Ich limit 2GB v mojom paušále Happy L je smiešny a je potrebné sa poriadne kontrolovať aby mi ako tak vydržal. Videá na internete nesledujem, to by aj tak nevydalo a nič nesťahujem. Ale najviac čítam články na internete čo mi spotrebuje aj najväčśiu časť balíčka.
Žiaľ problémom pre mňa je že vyžší paušál mi je zbytočný pretože mesačne prevolám maximálne 20minút a SMS tiež moc neposielam. Doma mám neobmedzenú Wifi, ale problémom je že v práci nám Wifi "vraj kvôli bezpečnosti" odmietajú povoliť.

Mám u Telekomu aj televíziu a ich možnosť Magio GO TV  je prakticky nemožné používať. Chcel by som si sem tam pozrieť športový prenos, ale týmto obmedzením je to nemožné.

Ako riešenie vidím teraz najnovšie predstavenú možnosť od SWAN. Akonáhle bude dostupný v našom meste hlavne v polohe mojho pracoviska, tak si predplatím ich 4G internet, kartu hodím do druhého telefónu (s podporou 4G) a budem mať cez ten telefon neustále vytvorenú zabezpečenú Wifi sieť.

odpoveď sa páči : 3 osobám

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

• advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt

sidebar