fishing hunting

Otázka

• 0
Mam magio tv lite najviac, a tento kanal mi tam velmi chyba. da sa to tam dako pridat?

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

5 odpovedí na túto otázku

• 0

Ono reálne asi veľa ľudí nevyužíva Magio Lite a kedže má táto služba obmedzené možnosti, tak programová ponuka je asi poskladaná s tých najsledovanejších programov, pochybujem, že Fishing and Hunting k nim patrí

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0
No tv lite mam pre to,lebo byvam na dedine a ina moznost sa ta neda.
Ako som uz pisal, mam tam vela programov, no zial mnohym nerozumiem lebo nie su po anglicky. A myslim ze tie kanaly kde cvicia fitnes nie su o mnoho viacej sledovanejsie. Skoda fishing je super.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Pokiaľ bývaš na dedine, tam máš predsa možnosť  Magio Sat, ja bývam tiež na dedine, a takisto mi núkali Magio Lite, ale keď so videl tú programovú ponuku a predstavil si ten obraz s 2 Mbit dátovým tokom na mojej 102 cm LEDke, rozhodol som sa pre satelit, tam Fishing and Hunting je

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0
Jj, viem o tom satelite. No zial byva hned pod horou, kde satelit nechyta nic. Mal som aj digi aj skylink a ked som sa prestahoval do noveho domu tak som zisti ze ta hora zavadzia satelitu.
Jedine co ma tesilo bolo ze u mna konci natiahnuta pevna linka, tak som riesil aspon to tv lite.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Najprv si si mal dať zmerať signál, a potom sa rozhodovať pre službu... aj ked tam je hora, to neznamená ešte, že satelitna tv by nemusela fungovať, navyše v Magio Lite nie je ani jeden HD kanal... 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar