Happy M

Otázka

• 0

Ahojte :) niesom v sieti telekom takže sa tu vôbec nevyznám, tak sa radšej pýtam. Chcela by som si z mojej siete preniesť číslo do Telekomu, a kúpiť si paušál Happy M a k nemu Iphone 6 64gb. Viete mi niekto poradiť čo mám robiť a ako to bude celé prebiehať? Dajú sa mesačné splátky platiť aj osobne v predajni? :)Ďakujem za odpovede, pekný deň :)

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

3 odpovede na túto otázku

• 0

@absolutenew 

ak ti niektorá z odpovedí pomohla, budeme radi, ak ju označíš ako riešenie. Možno pomôže aj ostatným :)

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Zdravím . Tak ako už bolo spomínane najprv je potrebné skontrolovať u terajšieho  operatora všetky údaje či sa zhodujú s aktuálnym občianskym preukazom . Prenos čísla trvá 5 dní , prvotne je potrebné si zakúpiť sim kartu od Telekomu , ktorá stojí 10 eur . Na sim karte bude dočasné pridelene nejake telefone číslo . Novú sim kartu nemusíš využívať tých 5 dni  , mozes v klude fungovať na svojej karte . Po  5 dnoch sa zmení telekom číslo na tvoje číslo , tým pádom tvoja aktuálna karta prestane byť funkčná . Stačí len preloziť karty a je t o :) .. na začiatok možno trosku zložité , ale Telekom všetko vybaví za Teba :) 

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ako prvé je potrebné si overiť správnosť údajov, meno, adresa, RČ, číslo OP, aby boli zhodné s údajmi na žiadosti o prenos.

O prenos čísla môžeš požiadať na predajni alebo na webe https://www.telekom.sk/osobne/telefonovanie/mobilne-sluzby-a-tarify/prenos-cisla/

Dôležité:

Ako funguje prenos čísla, Podmienky prenosu čísla, Čo treba spraviť pred požiadaním o prenos čísla, Poplatok za prenos čísla, Fungovanie počas prenosu čísla.

Aktivácia CLIP je spoplatnená  sumou 4,99€

Informácie o faktúre si pozri v priloženom odkaze https://www.telekom.sk/en/wiki/faktury-a-platby/elektronicka-faktura 

Faktúru je možné platiť na predajni.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar