Súkromné číslo

Otázka

• 1
Keď niekomu volám neukáže sa im moje tel.číslo ale len súkromné číslo. Ja som si to nenastavovala ale nechcem to. Čo mám robiť ?

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

17 odpovedí na túto otázku

• 0

@07012003 

nazdar, chod do MENU/ NASTAVENIA / hore klikni na kartu s nazvom VSETKO a tam otvor VOLAT / DALSIE NASTAVENIA / IDENTIFIKACIA VOLAJUCEHO a nastav hodnotu ZOBRAZIT CISLO.

a daj vediet vysledok...

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 1

Mas aktivne CLIR....bud si daj pred kazde cislo *31#, alebo v telefone v

nastaveni hovorov - Moja identifikacia zmen z polozky :Nastavene sietou" na "Zapnute"....

ak to nenajdes, napis typ telefonu pls...

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0
Tú Moju identifikáciu v nastaveniach som nenašla. Telefón mám Huawei Ascend Y-530

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Skús na domovskej obrazovke stlačiť ikonu telefon - možnosti - nastavenie hovorov - ďalšie nastavenie - ID volajúceho zobraziť číslo

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ahoj @07012003 

daj nam vediet vysledok. A ak ti Bistova odpoved pomohla, mozes ju oznacit ako Riesenie. Mozno to pomoze aj ostatnym, dakujeme :)

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0
Ahojte. Bisťova rada mi pomohla ale vlastne to isté mi napísala aj monik5. Toto fórum je skvelé. Výborný nápad. Ďakujem Triprutymu, monik5, bisťovi aj Lucii za ochotu.
odpoveď sa páči : 3 osobám

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Dobry den. Mam taky isty problem. Mam novu t-mobile sim kartu a mam automaticky sukromne cislo. Neviem to odblokovat na telefone Alcatel One touch. Dakujem za pomoc. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ahojte mam huawei mate s a neviem kde to tam je presiel som celi telefon 10x a nic poradite mi prosim vopred dakujem :-)

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

ahoj, môžeš kľudne osloviť operátora a požiadať o vypnutie CLIR, alebo zapnutie CLIP. ;)

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Pridal (editované)

ahoj @Rebel918, niektoré telefóny to môžu mať v aplikácii "Telefón" resp. "Kontakty" alebo "Mená"  ... síce mám Lenovo S60, ale pridám tu návod, veľa telefónov s androidom to má podobne :)

krok 1: Klikneme na "Kontakty" (väčšinou ikonka "panáčika", môže sa to volať aj Mená, Telefón, Ľudia, Zoznam atď...)
krok 1.jpg

krok 2: Klikneme na tri bodky hore (alebo tlačidlo pod displejom na vyvolávanie ponúk)
krok 2.jpg

krok 3: Klikneme na "Nastavenia" / "Nastavenia hovorov"  (môže byť aj ako: "Viac nastavení" alebo "Viac funkcií a nastavení" alebo len "Viac" resp. "Ďalšie")
krok 3.jpg

krok 4: Klikneme na "Nastavenia hovoru"
krok 4.jpg

krok 5: Klikneme na "Hlasový hovor" alebo "Hovor"
 krok 5.jpg

Krok 6 a 7: Klikneme na "Identifikácia volajúceho" alebo "Zobrazenie čísla" a vyberieme "Zobraziť číslo"
 krok 6.jpgkrok 7.jpg

Ospravedlňujem sa za dlhý príspevok, ale nedávno mala podobný problém známa, ktorá je tak trocha analfabet čo sa týka PC a mobilu, tak jej musím robiť takéto obrázkové návody.. dúfam že to bude mať úžitok aj tu :)

Editoval Matej
odpoveď sa páči : 2 osobám

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Čo to tu riešite navodmi a videami, však existuju univerzalne kody :D

Kontrola aktivity CLIR

*#31#  (spustiť hovor)

Aktivácia CLIR

*31#  (spustiť hovor)

Deaktivácia CLIR

#31#  (spustiť hovor)

Aktivácia len pre vybrané číslo

#31#číslo volaného  (spustiť hovor)

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Pridal (editované)

Zdravím, mne to robí to isté ale nepomohlo mi nič z toho čo tu je napísané ale pritom funguje keď pred číslo dám *31# Ďakujem

Editoval ningo623

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Pridal (editované)

Dobry vecer

Mozetemi pomoct mam mobil znacky lenovo k6 vibe a neviem si urobit sukromne cislo.   Ked mi pomozete budem vam vdacna.   Dakujem :)

Editoval Monika789

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Uvediem postup pri Lenovo Vibe K5 (môže tam byť odchýlka) --> Kontakty- Viac ( vo výbere štvrtá možnosť, ikona vrstiev) --> Nastavenie hovorov --> Nastavenie hovorov --> Hlasový hovor ( možnosti: presmerovanie/ čakajúci hovor/ blokovanie hovorov/ Hlasová schránka / Identifikácia volajúceho)

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

ahoj @Rebel918, niektoré telefóny to môžu mať v aplikácii "Telefón" resp. "Kontakty" alebo "Mená"  ... síce mám Lenovo S60, ale pridám tu návod, veľa telefónov s androidom to má podobne :)

krok 1: Klikneme na "Kontakty" (väčšinou ikonka "panáčika", môže sa to volať aj Mená, Telefón, Ľudia, Zoznam atď...)
krok 1.jpg

krok 2: Klikneme na tri bodky hore (alebo tlačidlo pod displejom na vyvolávanie ponúk)
krok 2.jpg

krok 3: Klikneme na "Nastavenia" / "Nastavenia hovorov"  (môže byť aj ako: "Viac nastavení" alebo "Viac funkcií a nastavení" alebo len "Viac" resp. "Ďalšie")
krok 3.jpg

krok 4: Klikneme na "Nastavenia hovoru"
krok 4.jpg

krok 5: Klikneme na "Hlasový hovor" alebo "Hovor"
 krok 5.jpg

Krok 6 a 7: Klikneme na "Identifikácia volajúceho" alebo "Zobrazenie čísla" a vyberieme "Zobraziť číslo"
 krok 6.jpgkrok 7.jpg

Ospravedlňujem sa za dlhý príspevok, ale nedávno mala podobný problém známa, ktorá je tak trocha analfabet čo sa týka PC a mobilu, tak jej musím robiť takéto obrázkové návody.. dúfam že to bude mať úžitok aj tu :)

si mi velmi pomohol, dakujem

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.