Miesto hovoru mi príde SMS

Otázka

• 0

Koncom roka mi padla viazanosť a tak som si zobral nový mobil a rozšírený program. Odvtedy sa mi často ľudia nevedia dovolať. Miesto hovoru príde sms o neprijatom hovore a ked volám ja, tak väčšinou je to na druhý krát. Prvý hovor sa po 2 sekundách zruši... podobné problémy majú viacerí kolegovia... čo mám robiť???

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

9 odpovedí na túto otázku

• 0
aký máš prednastavený režim siete? iba WCDMA? Zvol automaticky GSM/WCDMA

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

@Pindulko62nazdar,

ak maju podobny problem aj tvoji kolegovia, moze ist o lokalitu ktora nieje dostatocne pokryta, alebo je pokryta len okrajovo. Tvoj telefon pri pouziti auto rezimu strieda 2G/3G/4G co sposobuje kratkodobu nedostupnost. Skus si zmenit rezim siete na IBA 2G a odsleduj stav.

Ak bude problem pretrvavat, kontaktuj podporu na 0800 123 777, volba 2, 2, overia ti pokrytie, SIM kartu a pod.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ďakujem, odskúšam...som pár 100 metrov od vysielača, takže pokrytie musí byť OK..

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Volal som na technickú podporu a v podstate mi poradili to isté..mám prepnúť  na 2G, ale vidí sa mi to blbosť. lebo potom načo mi je LT sieť?...to ked chcem isť na internet, tak mam zakaždým prepínať režim siete? Trochu choré, nie?

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

@Pindulko62ak je tento stav sposobeny pokrytim, zadaj navrh na rozsirenie pokrytia na adrese http://www.telekom.sk/pokrytie

Zmena sietovych rezimov je urcite neprakticka, no ak mas napr.90% nedovolatelnost na tej adrese, radsej byt dovolatelny s nizsou rychlostou pri pripojeni na internete.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Bisťo, to máš úplnú pravdu, ale **piip** takého operátora, alebo telefón, ked mam platiť prachy za niečo, čo nefunguje..((

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar