V Ý Z V A : " CHCEME RIK TV"

Otázka

• 0

Výzva:

Pokiaľ máte záujem o RIK TV, treba bombardovať FB Telekom, ich infolinku, prípadne https://forum.telekom.sk, pretože Telekom tvrdí, že o daný kanál nie je záujem, aj keď pravda je taká, že sa snaží stlačiť cenu na minimum, čo v Jojke asi moc neakceptujú, ale kedže Telekom je veľký zadávateľ reklamy v súkromných televíziach a hra o čas mu plne vyhovuje, ale my sme zákazníci a chceme TV Rik...

Podporte túto výzvu likekmi, komentármi... pretože my sme platiaci zákazníci

Žiadame Rik TV v Magio Televízií aj v Magio Sate a to v najnižších balíčkoch...

rik-tv-logo.png

odpoveď sa páči : 21 osobám

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

60 odpovedí na túto otázku

• 0
Tv RIK by mala bit v zakladnom baliku!!!Tak to je aj v Fiber tv v ORANGE.
odpoveď sa páči : 12 osobám

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Žiadame Rik TV v Magio Televízií aj v Magio Sate a to v najnižších balíčkoch , je záujem , iné spoločnosty to majú a magio sat stále posledné .

odpoveď sa páči : 8 osobám

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Jediná Slovenská detská stanica a vy ju nemáte? Chcem Rik 

odpoveď sa páči : 8 osobám

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Samozrejme že chceme Rik TV.

odpoveď sa páči : 7 osobám

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

to mjusia ludia este aj ziadat,preboha je to slovensky kanal a pre nase deti konecne po slovensky!!!! nasa dcerka vie viac po cesky ako po slovensky kedze pozera jimjam, a vy tu ludi este aj ziadate zeby ziadali o tento program!!  nepoviem keby to bol nejaky zahranicky kanal ze ci ho ludia budu ziadat,kazdy chce!! len niektory ludia ani nemaju ako to tu prezentovat tak sa dajte do kopy!!! a konecne to uz dajte do ponuky!!!!

odpoveď sa páči : 7 osobám

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ahojte,

teší nás váš záujem o RIK TV, jeho zaradenie samozrejme zvažujeme, je tam viacero aspektov, ktoré sa berú do úvahy. Momentálne vám ale nevieme potvrdiť jeho zaradenie do ponuky, resp. podať bližšie info.

Ďakujeme za trpezlivosť,

Rado

odpoveď sa páči : 3 osobám

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0
mi chceme rik tv a vy **piip** robite!!!uz skoro kazdy velky dodavatel to uz ma,len vy spite!!!!
odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0
Chceme RiK...je smutné že musíme tlačiť na nich... Platím si za balík... Tak chceme aj toto

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Kolko tak moze byt na Slovensku rodin, co ma Magio a male deti? Kolko rodicov z tych rodin sa radsej venuje detom osobne, ako by ich nechavali niekolko hodin denne vysedavat pred telkou? Kolko z tych zostavajucich rodin ma deti vo veku, ktore by pozerali RIK?  Mozno to nie je tak velka vzorka. Niektore deti to par minut denne vydrzia aj s Jim Jamom.

Ti, ktori tu tak ziadaju RIK, maju aj ine moznosti. Mozu citat detom rozpravky z kniziek, internetu a v slovencine a nemusia sa vyhovarat na cestinu. Alebo sa im nechce, kaslu na svoje deti a telka je na to, aby sa ich na par hodin denne zbavili?

Vonku je krasne a vy chcete nechat vysedavat deti pred telkou. Ked nebudu mat pohyb tak im to moc k zdravemu zivotu nepomoze, za co vam o par rokov podakuju.

PS: z uzivatelov Magio televizie by sa urcite naslo ovela viac ludi, ktori by chceli nejaky iny tematicky kanal ako kanal s rozpravkami.

odpoveď sa páči : 2 osobám

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0
Haló Telekom. Budíček. Konečne slovenský program pre deti a vy zvažujete jeho zaradenie? Zruste MiniMa a dajte RIK TV

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0
PRE Killibetka.Toto je vlakno pre tych co chcu RIK tv pre deti.Na tvoje rozumy si zaloz vlakno kto chce tv NOE.Kazdy rodic vie co a ako so svojimi detmi.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0
CITAM DETOM ROZPRÁVKY ALE JEDEN SLOVENSKY ROZPRAVKOVY PROGRAM BY SA HODIL. KED BUDEM MAT O JEDEN TEMATICKY PRIGRAM VIAC NEBUDEM MOCT CITAT ROZPRAVKY ALE DETI BY DI MOHLI POZRIEŤ RIK TV

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

nepoznam dieta co nema rad rozpravky,ten tu riadne od veci trepe,vela ludi prestupi ku konkurencii a to aj vdaka tomu programu,zijeme na slovensku a rozhoduju o kanaloch co maju byt tam automaticky!!! vam kaslem na madarske alebo nemecke programi !!! skonci zmluva a budem vazne uvazovat ku komu pojdem....

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

@Stano76 myslel som, ze toto je forum, kde kazdy moze vyjadrit svoj nazor :smileywink:  Ak ma byt toto vlakno pre tych co chcu RIK, tak je vas tu menej ako 1% zo vsetkych registrovanych ludi na fore. Musis uznat, ze to nie je velka vzorka. Ako si to tu ma niekto vsimnut, ak tu bude malo prispevkov. Treba tu diskutovat a najlepsie v jednom vlakne a nie viacerych. A NOE a LUX nesledujem a neplanujem sledovat. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

chceme TVrik v Magiu 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Českého jazyka je tak trochu aj dosť.Chcem ,aby moje dieťa vedelo po slovensky .Nemám nič proti čechom ani češtine,ale dieťa mi začína chytať české slová a výrazy.Máme jediný rozprávkový program a nemôžem ho dieťaťu pustiť.Už mal byť v ponuke. Nemyslíte????

odpoveď sa páči : 3 osobám

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Halóóóó ... No ako je to s pridaním RIK TV do Magia ponuky??? Stále je ticho o tom či RIK TV bude v ponuke .... 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Pýtal som sa cez "Kontaktný formulár", prečo došlo k zmene zaradenia tohto programu k určitému dátumu a tu je odpoveď: 

Vazeny zakaznik,

je nam luto, ale ide o interne zalezitosti a informacie nasej spolocnosti, ktore nebudeme komentovat.

Za porozumenie Vam dakujeme a zostavame s pozdravom.

Slovak Telekom, a.s.

To hovorí za všetko, ako sa Telekom správa k svojim zákazníkom

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

@Miloš Martovič 

Ahoj, vyjadrenie kolegyne sa nam zda uplne v poriadku, nemoze ti potvrdit ani vyvratit informacie, ktore nie su oficialne dostupne, resp. dat ti definitivne stanovisko k veci, ktora je este v rieseni.

Dakujeme za pochopenie,

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

@Rado  Bohužiaľ Telekom nekomunikuje so svojimi zákazníkmi ako ostatní operátori. Nič sa nekomentuje, operátori na infolinke bez akýchkolvek informácií, FB len na reklamu a zavádzanie zákazníkov na dennom poriadku, vid stranku telekom.sk, 4 dní po programovej zmene máte  zobrazené v ponuke Filmboxy nadalej v baliku XL, čo je čisté klamanie zákazníka a čo sa týka Magio Sat, tam zrejme ani neviete, ktoré programy ponúkate, kedže tam stanice, ktoré už nevysielaju v ponuke máte a tie, ktoré máte oficialne v rastri, tie tam pre zmenu ani nie su, takýto amatérizmus sa opakuje na vašej stránke dookola, niečo neskutočné. Otázka je, či sa takto správa Telekom aj v Nemecku k svojim zákazníkom tak ako sa správa k zákazníkom tu na Slovensku? A to som ešte nevymenoval osobné skusenosti s objednavanim cez web vasej firmy, tam ked si clovek neda pozor, raz dva ma vo fakture veci, ktore si ani neobjednal

odpoveď sa páči : 4 osobám

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

@Miloš Martovič 

Ahoj,

určite nie sme ideálni, ale snahu komunikovať so zákazníkmi by som nám neupieral, dôkazom toho je okrem iného aj toto fórum. Nechcem sa púšťať do zbytočnej polemiky, ale nie je úplne fér používať všeobecné argumenty o "operátoroch bez informácií" alebo „zavádzaní zákazníkov na dennom poriadku“. Určite vznikajú chyby, ktoré nás mrzia, vylučujeme však úmysel.

Chápem, že máš záujem o čo najviac informácií o pripravovaných produktoch a zmenách, ale ani my ani kolegovia v email centre ti nemôžu poskytnúť interné informácie, resp. informácie týkajúce sa neukončených projektov firmy. Predpokladám, že informácie tohto typu neposkytuje ani naša konkurencia.    

Filmboxy boli z variantu XL na webe odstránené, ďakujeme za upozornenie.

Rado

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

@Rado No k tvojmu príspevku asi len toľko, že už v škole nás učili, že opakovaná chyba nie je chyba, ale zámer...

Sem by mali chodiť diskutovať manažéri Telekomu a nie sem nastrčiť bežných zamestnancov, mali by sa inšpirovať Jaromírom Glisníkom zo Skylinku, ktorý sa pravidelne vyjadruje v diskusiách na parobole.cz a ver, že tam s nim v rukavičkách nejednajú

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar