nefunkcny eshop

Otázka

• 0

Dobry den,

asi pred tyzdnom som vyklikat v eshope predlzenie zmluvy a doteraz sa nic neudialo.

1) po zadani mojej adresy / tel cisla mi navrhol weshop Magio SAT, pricom mam DSL magio... preco? podla coho to urcuje? cakal by som ze podla adresy vie co ja na danej adrese dostupne

2) Akcia - znizenie ceny pausalu z L na M a z XL na L funguje presne opacne. Neznizi sa mi cena vybraneo pausalu na 3 mesiace, ale vyberie sa este vyssi a moj vybrany mi ostane len na 3 mesiace > neferova praktika?

3) po odoslani sa zobrai hlaska ze ma budete do 3 dni kontaktovat. NIC SA NAUDIALO ani len mail mi nedosiel.

Naco je taky polofunkcny obchod? Preco nemoze byt eshop priamo prepojeny s infomaciami o mojich sluzkach ktore mozem menit a kupovat? Naco to vyklikam ked aj tak to musim doriesit volanim na linku? Aby ste ma prehovorili na iny a drahsi variant?

Schweigofer

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

3 odpovede na túto otázku

• 0

Taak mi volali a 

1) DSL na metalike (stara tel. linka) uz nie je v ponuke, je len pre existujucich, cize eshop ponuka len to co je v aktualnej novej ponuke...

2) vedeli o tom ze to nefunguje ako ma. Tazko povedat kde je pravda, ci chyba ale umysel...

3) cely eshop nefungoval, objednavky sli do stratena

Uzavreli cely eshop a riesi sa to...

marek, bohuzial v mojej lokalite (BA, kopec) mam tak akurat telekom, alebo radiolan 2M...

Erik

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Nemas sa dat prehovorit  :smileytongue: 

To rozhranie e-shopu je este potrebne doladit, je dost neprakticke alebo sa v rozhrani prejavuje tvrda linia aktualnej akcie a chceneho operatorom . 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

1. zadal si že chceš pokračovať v exsistujúcej zmluve?

2.funguje to len keď si ty navíšiš. čiže ak si mal doteraz tv klasik a das si L tak prve 3 mesiace platis M, ale ak si dáš M čiže zostaneš pri tom istom v tedy akcia nefunguje

3. zavolaj na zak. linku a objednaj si to tam 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar