zaplatena faktura a nasledne odpojenie

Otázka

• 0
Dobrý deň,
10.3.2015 som bola zaplatiť fakturu po splatnosti priamo na.predajni telekom a nasledne par hodin na to som bola odpojená. Na druhý deň ráno mi prišla sms že telekom prijal úhradu mojej faktúry ale zstále som odpojená. Chcela by som vedieť do kolkych dni telekom zruši obmedzenie služieb. Vopred ďakujem za odpoveď.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

4 odpovede na túto otázku

• 0

Ahoj, fakturu, ktoru si uhradzala toho 10.3.2015 predpokladam, ze bola vystavena neskor. Mas este nejaku novsiu fakturu? Nie je uz aj ta po splatnosti? Cislo by mali  zapojit cca do 1 - 2 hodin po prijati uhrady.  Alebo uz to mas aktivne, lebo pozeram, ze si pisala skoro rano :-)

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

@telekom_zakaznik 

Ahoj, podľa našich informácií nebola uhradená celá dlžná suma, Preto nedošlo ku okamžitému znovuzapojeniu služieb. 

Rado

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Dobry den, fakturu som zaplatila po splatnosti ale na poste, prisla mi sms ze budem musiet zaplatit aj nejakych 16e, ale na to mi neprisla uz ziadna faktura od telecomu a odpojili ma. Stalo sa mi to 1x, tak neviem čo mam teraz robit. dakujem za odpoved

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

terka12311 zavolaj na bezplatnu linku 0800 123 456 a priprav si variabilny symbol faktury, ktoru si platila. Zistia, ci uz maju platbu na ucte a pripadne, ci nemas nejake ine pohladavky. Alebo mozes ist do predajne, kde by si mohla v pripade dlznej sumy po splatnosti hned aj zrealizovat uhradu.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok

Vytvor si účet alebo sa prihlás, ak chceš komentovať

Musíš byť členom, aby si mohol pridať komentár

Vytvoriť účet

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Registrácia nového účtu

Prihlásiť sa

Máš už účet? Prihlás sa tu.

Prihlásiť sa teraz

sidebar