Odstupenie od zmluvy Magio

Otázka

• 0

Dobrý deň, chcem sa spytať môžem odstupiť od zmluvy ked v pondelok som podpisala zmluvu na Magio ale som si to rozmyslela prešli len dva dni. Ako postupovať. Dakujem

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

19 odpovedí na túto otázku

• 0

Dobrý deň pani kubajdovamarta :smileyhappy:

vzhľadom na fakt, že Zmluvu ste už podpísali, odporúčam ísť osobne na Telekom Centrum, kde Vám pracovníci poskytnú tlačivo a na základ neho Vám službu zdeaktuvujú.

Môžem sa opýtať, prečo toto rozhodnutie? Nie ste spokojná? 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Myslim, ze by malo stacit NEPREVZIAT zariadenia v pripade samoinstalacie a nevpustit technika v pripade instalacie technikom. Magio je ale dobra sluzba. Mozno by si bola s nim spokojna

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

od zmluvy môže odstúpiť do 7 dní, aj keď ťažko bude veru hľadať podobnú ponuku

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0
Dobry vecer, rovnaky postup plati aj v pripade podomoveho predaja cez spolocnost com2biz? Vcera som podpisal zmluvu, kde bola cena vpisana len perom, dnes mi dosla validaica cez mail a ceny su uplne ine... Dakujem.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0
Samozrejme. Bud zbehni osobne na pobocku, zavolaj na 0800123456 alebo ako bolo uz spomenute, neprevezmi zariadenia pripadne ak by dosiel technik, nepusti ho

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

neviem načo sa aj rozprávate s takými ľudmi... len odrbkať aby mali zmluvy a potom sa čudujte čo vám to príde domov za zmluvy...a samozrejme z vás určite majú radosť predajcovia... zmluvu zbúchate u kade koho a potom v t-centre zachraňujte....   3 z 10-ich sú taký ako tu či ste napísali...  aj pani asi si nebola mágio objednať asi na pobočke ale mala návštevu pri dverách...

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

preto je najlepsie objednavat cez web, tam dostanes len to co si vyklikas, od zaciatku vidis aku mas cenu a je tam aj zlava, nemusis ani nikam chodit 

odpoveď sa páči : 2 osobám

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

aj to nie je 100%-né...  tam si klikáš vidíš čo si si objednal ale zmluvu nikde nevidíš...

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Pri podovom predaji sa dá zmlua vypvedať do 14 dní... Pri objednavaní cez web je to určite na 100%, kedže zmluva ti príde domov poštou, ty ju podpíšeš a odošleš späť, až potom zmluva nadobúda platnosť.. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

jasné ale medzi tým čo si objednáš a príde domov vie byť rozdiel... a hlavne pri volaniach... nepovieš že súhlasíš ale už ti spravia predlženie a pod...  A viem o čom píšem...

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Aj pri predĺžení zmluvy, trebárs aj telefonicky, ti príde domov zmluva, a tú musíš podpísať

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

hej ale už to máš predlžené a až potom ti príde zmluva a samozrejme sa ide reklamovať... a kde do centra... kde to nespravili a odnesú si to oni...

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ahoj, vzdy vies poziadat o zmluvy systemom, ze sa caka na tvoj podpis. Po tom co si precitas , podpises a odosles sa zaeviduju a predlzia ti sluzbu. Na webe je tiez taka moznost, aspon ja som to tak vyuzila, pri hovore s operatorkou som poziadala o dany postup ;).

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ahojte, len pre info, aj pri podomovo predaji, alebo cez net nie je mozne vzdy odstupit. Aspon pri mesacnych programoch ak si to aktivujes na ICO, tak nie je mozne odstupit od zmluvy ani do 14 dni.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

informacie ohladom odstupenia od zmluvy najdete aj priamo na stranke telekomu https://www.telekom.sk/osobne/pomoc-a-podpora/dokumenty-a-pravne-informacie/dokumenty-na-stiahnutie/vseobecne-podmienky-pevnej-siete/  v podmienkach pre uzatvaranie zmluv mimo prevadzkovych priestorov predavajuceho, su tam info ohladom odstupenia od zmluvy cez podomovy predaj

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ahojte, dakujem Vam vsetkym za cenne rady, aj kriticke pripomienky :). Zmluvu sa podarilo velmi rychlo stornovat priamo cez predajcu "com2biz". Stacili dva telefonaty a bolo to. Zaujimave ale bolo, ze ked som si overoval priamo v Telekome, ci naozaj neeviduju ziadnu novu zmluvu ani predlzenie existujucej, tak odpoved bola, ze mam viazanost do 18.2. 2016, cize skor ako 3 mesiace predtym si ani nemozem predlzit zmluvu :)

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Dobry vecer chcem odstupit od zmluvy Dovod je taky ze zacne kusok prsat a nejde mi ziadny program HROZA a nebudem platit za nic Ked som volal na info linku tak mi tam ten pan povedal aby som si nad aatelit urobil strechu Tak to je parada odchadzam naspat do sky linku

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar