Zmena rastra od 26.3.2015

Otázka

• 0

Tak som sa dnes docital o zmenach, ktore Telekom pripravuje. Otazka je, ci je to naozaj pravda?

Zrusene kanaly: Filmbox Family, Filmbox Extra 1, Filmbox Plus a Filmbox HD

Presunute kanaly: Discovery HD Showcase z XL do HD Rodinny, Slager TV z XL do Volny Cas (v XL tym padom ostava tiez)

Nove kanaly (XL): Crime & Investigation, Kino Svet, Mezzo, Golf Channel, Nick Jr, Megamax

Novy kanal (HD rodinny): ID Xtra HD

Madarsky balicek: pridane Slager, RTL II, RTL+, Story 5 a Viasat 6, zrusene ATV.

Mna ako maijetela XL balicka tesia nove programy, mrzi ma presunutie Discovery HD. Za Filmboxami mi az tak luto nebude, pokial ostane Filmbox Premium, kde obcas nieco dobre predsalen vysielaju :)

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

14 odpovedí na túto otázku

• 0

Tie FilmBoxy nebudu zrusene. Budu len vyradene z balika XL (najviac). Dalej sa budu dat doobjednat ako premiovy balik

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

No som zvedavý koľko budú chcieť za tie filmboxi? Tie filmy opakujú stále do okola. Za 4mesiace čo som to mal tak som nahral asi 2filmy. Ale pokiaľ vyradia tieto stanice z XL tak balík stratí cenu. Mohli dat aspoň Ct1,2 v HD. Taktiež archív v HD by nebol zlý. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0
Mohli by ste zrusit to vase trapne HD OPTIK CT1 CT2 TA3 ved ludia niesu slepi ze to su SD mazanice a bud dat ceske programi ktorych je vela alebo dat nejake HD cz.A nie ze sa chvalit ze od 26.3ste natrepali dalsie stanice do madarskeho balika.Uz sa zamyslite a dajte co si zakaznici pytaju.To je cz HD alebo smichov,prima zoom,fanda,telka,atd.je vela s coho vyberat co maju v cz stanic.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Zo sprav, ktore boli dostupne to vyzera tak, ze to bude vyradene uplne. No uvidime. Tie Filmboxy ajtak za vela nestoja, obavam sa, ze ked to bude samostatny balicek, tak si ho moc ludi neobjedna.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

no    zevraj    vsetky   filboxy   budu   v  HD 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Filmboxy v HD? Všetky Filmboxy budú vyradené, takže nebudú uz ani ako samostatný balíček

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0
U mna zbytocne stanice tieto filmboxy.Obrazova a zvukova kvalita by mala bit v magio tv daleko lepsia no toto je katastrofa.Sice nasiel som viac sd stanic ktore maju chraplavo ubohy zvuk oproti hd verziam stanic.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Tak ostavájú, ale už v samostatnom blíčku za 4,99, resp. 3,49 s viazanosťou, toto si bude minimum ľudí predplácať

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Tak ostavájú, ale už v samostatnom balíčku za 4,99, resp. 3,49 s viazanosťou, toto si bude minimum ľudí predplácať

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

to je  hanba     a pluvanec    zakaznikom  do  tvare    

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0
Keby ich aspon napadlo zatraktivnit balicky a do kazdeho dat aspon jeden HD kanal.Ale kde vsetko vybrat a spoplatnit a co je dobre to rozbit tak aby zakaznik nemal nic navyse zdarma.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ked si mam vybrat HBO+Cinemax za 6.99 s viazanostou alebo Filmboxy, tak si myslim, ze nie je nad cim premyslat.

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar