Zmeny v programovej ponuke Magio TV

Otázka

• 0

Telekom prináša zákazníkom digitálnej televízie Magio (IPTV) od 26. marca nové kanály. Veľkou zmenou prejde variant Magio TV XL, nové televízne kanály pribudnú aj do prémiových balíčkov.

Zákazníci s aktivovaným balíčkom Magio TV XL sa môžu tešiť napríklad na stanicu Crime & Investigation zameranú najmä na programy o zločine a český kanál Kino Svět, ktorý prináša celovečerné hrané a dokumentárne filmy. Novinkou bude aj kanál Mezzo určený pre všetkých fanúšikov kvalitnej svetovej hudby a obľúbený kanál Golf Channel zameraný na golfové podujatia. Pre najmladších divákov Telekom prinesie detské programy Nick Jr a Megamax.
V programovej ponuke Magio TV XL už naďalej nebudú dostupné kanály Filmbox Family, Filmbox Extra 1, Filmbox Plus, Filmbox HD. Kanál Discovery HD Showcase nájdu zákazníci v balíčku HD rodinný.

Veľkou zmenou prejde Maďarský balíček, v rámci ktorého pribudnú kanály Sláger, RTL II, RTL +, Story 5 a Viasat 6. Tie Telekom zaraďuje namiesto kanálu ATV.

V prémiovom balíčku HD rodinný pribudne TV kanál plný záhad Discovery ID Xtra HD, ktorý nahradí Filmbox HD.

Obľúbený český hudobný kanál Šlágr TV bude po novom dostupný pre väčší počet zákazníkov, zaradený bude vo voliteľnom programovom balíčku Voľný čas.

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

40 odpovedí na túto otázku

• 0

ja mam filmbox tiez v zmluve som zvedavy co urobia 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

No chcem aj ja pridať názor na zmenu XL. Čo sa týka Discovery science HD ten mi ostal v HD balíku filmboxi som moc nepozeral aj keď pri vyberte balíku som bral ohľad že v XL boli a bola tam možnosť pozerať dáky film. KINO SVET to je sami vestecky teleshopingovy program proste odpad. Megamax beriem ako prínos pre chalanov vo veku môjho syna. MEZO  je hudba akú na mágii ešte nemali tak je to prínos. Nickedelon Jr no nelokalizovany program namiesto toho mohli dať radšej slovenský Rik. ID extra HD je ďalším programom kde ide o vyšetrovanie kriminality tak isto Ci je program toho istého rangu. Pokiaľ ste chceli ozaj spraviť zmeny mohli ste dať NG wilde v HD a MTV a Vh1 stanice čo máte aj na satelite. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Dnes to vsetko nabehlo :) nabehlo? Este ani trapne madarske programy mi nejdu :D a k tomu Mezzu: Toto fakt povazujete za svetovu hudbu? No dobre je to svetova hudba, ale pre velmi uzky okruh ludi!

Viete co je sranda? Ze sa k tomuto nejako nikto nevyjadruje, to mi je forum diskuzne :)

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ja som kupila madarsky balik so stanicami HIRTV a ATV a nie stupidne kanaly este stupidnejsimi programami.  Povazujem to, za nedodrzanie zmluvnych podmienok.

Zuzana 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Citujem zo stranky zive.sk: Od 26. marca budú vyradené kanály Filmbox Family, Filmbox Extra 1, Filmbox Plus a Filmbox HD. Discovery HD Showcase bude preradený do balíka „HD rodinný“, aktuálne je dostupný pre zákazníkov s variantom XL. Variant „HD rodinný“ bude rozšírený aj o ID Xtra HD, ktorý nahradí v ponuke FilmBox HD.

A TU SA NASKYTLA OTAZKA: Kde ku*va mam filmbox premium, ktory mi predtym isiel a ZRAZU nejde?!

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0
A odpoved je....maju v tom neskutocny BORDEL!!!

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Už som to vysvetloval v inom príspevku, ako to je s Filboxami, Filbox Premium nájdeš v samostatnom balíku Filmový Premium.... V Telekome totižto nevedia, že kanál Filmbox Extra rebrandoval ešte minulý rok (Na českom a slovenskom trhu začne od 1. decembra 2014 pôsobiť platená filmová stanica FilmBox Premium, ktorá nahradí FilmBox Extra. Ako názov nového programu naznačuje, ponúkať chce prémiovejší obsah.) Takisto už neexistuje ani Filbox Extra 1

premium.png

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0
Zostaj mi len kanal "Filmbox" ostatne zmizli.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0
Uz sa tesim na nove stanice Kino Barandov,Barandov plus a Barandov muzika,uz coskoro :-)

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0
Podla mna budu stat das 5 evriky :D:D

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Aby toho nebolo malo, z XL balika zmizol aj program Active TV. Po nekonecne dlhom ozname, ze sa pracuje na odstraneni zavady, sa zavadu konecne podarilo vyriesit a program odstranit. Hold, je takze prijimat program urceny pre UK. Nevadi mi, ze zmizol program, vadi mi, ze bez informacie a bez nahrady.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ahojte, ďakujeme za vaše názory a postrehy, preposlali sme ich zodpovedným kolegom. Programovú štruktúru Magio televízie sa snažíme meniť na základe požiadaviek a dopytu, ktorý registrujeme zo strany zákazníkov. Vaše názory si vážime a veríme, že ponuku budeme rozširovať tak, aby ste boli spokojní. 

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ahojte,

prave som dovolal s milou pani zo sluzieb zakaznikom Telekom. Stazoval som sa na zrusenie/vymenu Filmboxov za ine programy (bludy). Povedala mi, ze som asi PRVY, ktory sa stazuje, ze taky pripad od tej zmeny este nemali. Takze vazeni, najdite si trosku casu a zavolajte na sluzby zakaznikom a postazujte sa komu chybaju tie Filmboxy, ktore sme pri podpise zmluvy mali a vzali nam ich. Napriklad ja som si aj kvoli tomu bral najvyssi program Magia. Vraj ma telekom pravo na to, menit si programy ako chce, skoda ze my chudaci mame pravo len PLATIT a nic povedat.

Dalej som spomenul, ze tu na fore sme k tejto teme nedostali ziadnu odpoved - vraj aj na to sa pozru, resp. to posunu kompetentnym, nech to riesia.

Som zvedavy, co bude dalej :) 

Pekny den

Plus pre slecnu Janku: Tato mila pani na linke mi este povedala, ze niekedy to bolo tak, ze sa programy menili podla toho, ci je slaba sledovanost - zrusime program, ale ze tentokrat je to kvoli licenciam atd :) cize tak

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar