Zmeny v programovej ponuke Magio TV

Otázka

• 0

Telekom prináša zákazníkom digitálnej televízie Magio (IPTV) od 26. marca nové kanály. Veľkou zmenou prejde variant Magio TV XL, nové televízne kanály pribudnú aj do prémiových balíčkov.

Zákazníci s aktivovaným balíčkom Magio TV XL sa môžu tešiť napríklad na stanicu Crime & Investigation zameranú najmä na programy o zločine a český kanál Kino Svět, ktorý prináša celovečerné hrané a dokumentárne filmy. Novinkou bude aj kanál Mezzo určený pre všetkých fanúšikov kvalitnej svetovej hudby a obľúbený kanál Golf Channel zameraný na golfové podujatia. Pre najmladších divákov Telekom prinesie detské programy Nick Jr a Megamax.
V programovej ponuke Magio TV XL už naďalej nebudú dostupné kanály Filmbox Family, Filmbox Extra 1, Filmbox Plus, Filmbox HD. Kanál Discovery HD Showcase nájdu zákazníci v balíčku HD rodinný.

Veľkou zmenou prejde Maďarský balíček, v rámci ktorého pribudnú kanály Sláger, RTL II, RTL +, Story 5 a Viasat 6. Tie Telekom zaraďuje namiesto kanálu ATV.

V prémiovom balíčku HD rodinný pribudne TV kanál plný záhad Discovery ID Xtra HD, ktorý nahradí Filmbox HD.

Obľúbený český hudobný kanál Šlágr TV bude po novom dostupný pre väčší počet zákazníkov, zaradený bude vo voliteľnom programovom balíčku Voľný čas.

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

40 odpovedí na túto otázku

• 0

Vsetky FILMBOXY zmiznu z Xl-ka? To akoze myslite vazne? Radsej vyhodte markizu a jojku, lebo trapnejsie relacie nejdu asi nikde! Pri podpisovani zmluvy mam vsetky filmove programy a zrazu mam holy k...? Gratulujem Telekom, len tak dalej :) Prave ste **piip** dost vela ludi... 

odpoveď sa páči : 4 osobám

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0
Hlavne ze natrepali madarsky balik.A cesky o ktori je velky zaujem ani tuk.Super.natrepte sem este bulharske rumunske cinske a aldzazirske baliky a mozete to zabalit.
odpoveď sa páči : 6 osobám

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0
Tak žeby na stanici Mezzo išla svetová kvalitná hudba, tak to je riadna hláška, stanica Mezzo je zameraná na klasickú hudbu, operu a podobné štýly...

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Miloš, hrá sa tam aj klasická hudba, ale aj jazz.
Pozrel som do zajtrajšieho programu a budú tam mená ako Wynton Marsalis, Chick Corea, Stanley Clarke... Hovorí ti to niečo?
Ak sa nechceš strápniť so svojim hudobným "prehľadom", odporúčam aby si tu netvrdil, že to nie je kvalitná svetová hudba.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Jaco_JJ Ja som to bral z celkového hľadiska, pre 90% zákazníkov bude Mezzo úplne nezaujímavý kanál, je jasné, že určitú skupinu osloví, ale väčšinu určite nie... Mnoho ľudí pýtalo VH1 Classic, tam by som to tvrdenie o svetovej hudbe bral. nie každý je fanúšikom opery a jazzu

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Tak to áno Miloš, jazz je vymakaná muzika, ale uznávam že u nás dosť okrajový žáner.
Na VH1 Classic hrávali dobré veci, kedysi som ho rád pozerával, ten by som bral aj ja.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ja ho mám v Magio sat a zo skupiny MTV Networks jednoznačne pre mňa najlepší kanál

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Takže Filmboxy v ponuke ostanú, a budú ako samostatný balíček za cenu 4,99, resp. za 3,49 s viazanosťou

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Pripojim sa tu aj ja. Hovorilo sa na fore aj o kanale MTV Dance, to je uz svetova muzika, aj ked nevravim, ze jazz je zly, je super pocuvam ho, ale cely den na tom ficat sa asi neda, ako sa nebude dat cely den ficat na skvelom GOLF channel...a vezmu nam Discovery HD Showcase :) ja neviem kto toto vymyslel a to este len pridu staznosti po 26 marci :) drzim vam palce!

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0
Vy ste neskutoční arogantní natvrdlí diletanti. Môžte vysvetliť, prečo ste nezaradili do programovej štruktúry SPORT 1HD, keď už v HD kvalite vysielajú. Ostatní "provajderi" už to zahrnuté majú. Pritom dosahujete obrovské zisky, zdierate klientov a podobne. Ja sám Vám platím už roky rokúce ako debil nehorázne sumy za 2 mobily, pevnú linku, internet, magio TV plus HD balíček a vy nie ste schopní alebo ochotní jeden HD program zazmluvniť a zaradiť do programov magio TV. Je to až také náročné a nákladne pri vašej ziskovosti, keď už máte aj sport1 a 2 a plus ostatné HD programy. Nerozumiem tomu. To máte toľko práce, alebo ste sa na to vykašlali. Táto neschopnosť alebo nechcenie mraky brzdi.

Začnite už konečne robiť aj niečo pre dlhodobých klientov, keď už ste zdraželi jednotlivé paušály a programy,  namiesto hlúpych reklám a neúmerného zvýhodňovania bonusmi novým zákazníkom.

S pozdravom Váš nahnevaný, tvrdo platiaci klient - zákazník      Štefan Pavuk 
odpoveď sa páči : 6 osobám

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ostatní provideri? Pokiaľ viem, tak ho zaradilo len UPC, nikto iný.... A čo sa týka F1, tak na Sport 1/1 HD pôjdu len tréningy a kvalifikácia, samotné preteky budú vysielané na Sport 2 HD, a ten v ponuke Magio televízie je, na satelite len v SD kvalite.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

tak jako za tie ceny čo ma telekom by nemaly robit taketo zmenyy že par programov vm zobereme a toto vam dame ano keby bol satelit kde treba hospodariť s kapacitov ok ale do šlaka na kablovke za ktoru 50 eur platim mesačne a oni so mnou budu cvičiť že toto ti dame a toto ti zoberieme ako toto by naštvalo každeho je to jednoducho svistvo a nič ine zarabaju miliardy ročne niesu v strate ani omylom an by neboli keby to ostalo tak ako to je fakt štve ma to neviem slušne slovo nasť

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Zákazníci s aktivovaným balíčkom Magio TV XL sa môžu " tešiť"!!  Keby ste nevedeli na čo, tak na to ako vyradili filmové kanály Filmbox  a " starostlivo " ich nahradili novými , ktoré skoro nik nepozerá a je ich ako maku. A navyše vôbec sa nemusíme báť ,že budeme platiť viac. Teda aj keď sme " starostlivo " odrbaní ,nemali by sme sa báť ale skôr tešiť. Nechápem ako môžu pri takomto podvode ešte použiť takúto formuláciu!

odpoveď sa páči : 5 osobám

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

ano   !  napisane      je  to     ako pre  dementov  naschval !!   aby   vedel  telekom  co  robi svojim  zakaznikom    to  odraza     realitu  komunikacie    moj  zakaznik  moj pan 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

To čo už za blbosti tam dajú toho 26.3.2015. Ja by som prijal keby tam dali napr. tieto televízne kanály: Fanda TV, Auto Moto Šport, Edge Šport a mohol by byť aj Šport 5, a z hudobných by to mohla byť MTV Dance, MTV Rocks a aj MTV Hits.

odpoveď sa páči : 2 osobám

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

To je v ......... .To sú Skopčáci a Slovák ostane ........ .Čakám a končím.Je to naozaj, či to beriete tak či onak naozaj poriadne nefér a smutné.Program GOLF,MEZZO------24hodín možno pre Vás vrchnosť od Telekomu!Tak len tak ďalej veď s jedlom rastie chuť.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0
To ako ci ma znamenat.Banda jedna telekomacka.tan manager co toto odobril je totalny tupec.Ja osobne okamzite ukoncim zmluvu ako to len bude mozne a odchdzam ku konkurencii.mozete sa hanbit.Chrapuni hnusny.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

neskutocne rozsirenie ponuky,je to na zaplakanie,aj ked mi nebudu chybat filmboxy,nahrada za ne ste nenasli,vypinate programy kedy sa vam chce a pridavate co asi nikto nechce,skor podla penazi kolko stoja,isiel som k vam kvoli digisportom ,budem velmi uvazovat pri tomto pridavani totalnych blbosti ci zostanem u vas alebo pojdem naspat k sat.

odpoveď sa páči : 4 osobám

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0
Ja keď som vybral programy, prvoradé bolo, aby som tam mal kanál ATV.
Keď niekto pozerá, alebo má prehľad v kvalite programov z obsahového hladiska, vidí , že ATV programy sú zamerané na najaktuálnejšie témy z politického života, hospodárstvo, kultúra. V reklamách nebehajú nahé ženské, je to kutúrny TV kanál. Prečo chcú práve taký kanál vybrať? Nechápem.
odpoveď sa páči : 2 osobám

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Prečo nehodia aspoň jeden nový hudobný kanál ako náhradu za musiq1, ktorý skončil (tam bolo furt niečo dobré). Je divné že v celom mágiu sú len 4 hudobné programi.  Aj to na 3 je buď reklama alebo dáka hovadina :( ešte že VH1 funguje :))

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

tí čo hudbu potrebujú akurát ako pozadie k umývaniu riadov a je im úplne jedno čo počúvajú, tí sa nad Mezzom vyškierajú,

a tí čo si dokážu vychutnať hudbu kvalitnú, tí sa radujú :D

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Mezzo si môžu akurát tak niekde strčiť, kde sme! Ďalší kanál pre dôchodcov. :)

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

To si asi robíte srandu!!! Toto sú starostlivo vybrané programy? Pre koho???... pre mladých hráčov golfu od 3 do 6 rokov a pre tých ktorých bavia návody na vraždy??? Tak to vám pekne ďakujem.  Asi si kúpim anténu, aj tak mi už končí viazanosť.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar