SURF 1000

Otázka

• 0
Dobrý deň, mám záujem a zakúpenie balíčku SURF 1000, keď však posielam aktivačnú SMS balíček sa neaktivuje a nepríde ani spätná SMS. Skúšal som varianty SURF1000 ZAP na 12330 a SURF1000 na 12330. Čakal som približne 2 hod a stále nič. Ďakujem za pomoc

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

7 odpovedí na túto otázku

• 0

Na aktivovanie doplnkového balíčka je potrebný dostatočný kredit.  Výšku nominálneho a bonusoveho kreditu si over na čísle *121#  (odošli ako hovor) 

Kontaktuj bezplatnú infolinku 0800123456 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0
Celkový kredit je dostatočný a službu som sa pokúšal aktivovať hneď po dobití kreditu (12€)

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

zavolaj na 0800123456

Bonusový kredit má isté obmedzenia, napr. premium sms, platba MHD cez sms. Ďalším môže byť aktivácia balíčka, preto ak je reálny krediť nižší ako 6 €nedá sa aktivovať.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

@Volvo2v1 

Ahoj, sluzbu mas aktivnu. Pri zasielani spatnych SMS sme zaznamenali kratkodoby vypadok,  pravdepodobne preto ti spatna SMS neprisla. Ospravedlnujeme sa.

Rado

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0
Ahoj, ďakujem veľmi pekne všetko ide ako má :-)
odpoveď sa páči : 2 osobám

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

na toto cislo som posielal SURF 1000 VYP  a nefunguje to vypise to ze som zadal nespravnu sms.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

milan2599 sms by mala byt v tvare SURF1000 VYP na cislo 123 30. Ak ti to neberie, tak radsej napis na ich stranke na chat, alebo zavolaj 0800 123 456. Nech ti overia, ci ti deaktivacna sms presla. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar