reklamacia

Otázka

• 0

dobry den, vo vasej spolocnosti som si v januari objednal televiziu na dalsie 2 roky. sucastou objednavky bola tiez moznost bezplatnej navigacie na jeden rok. tento produkt som si vybral a ziadal som o zaslanie udajov na jeho aktivaciu na mail. (vzhladom na to ze mobilneho operatora mam ineho) vo vasej predajni ale uviedli nespravnu mailovu adresu. miesto pitr.sedlak@gmail.com  tam uviedli titr.... @...... , preto som nebol schopny danu sluzbu spojazdnit lebo mi nic neprislo. prosim vas o reklamaciu. Dnes na predajni v Kosiciach mi povedali ze sa mozem na vas obratit a vy ste shcopni mi to zaslat nanovo. uvedenu sluzbu naozaj velmi potrebujem , vzhladom na to ze v lete ideme do zahranicia a navigacia sa mi velmi hodi. dakujem. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

3 odpovede na túto otázku

• 0

Ak si to este neporiesil, tak skus napisat na chat alebo zavolaj na infolinku 

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

cauko

a preco ti to nevybavili na predajni ? Neviem, ci ti tu budu vediet pomoct, ved je to forum.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Sedielko29, Telekom ponukal navigaciu, ktoru ale bolo potrebne do urcite casu aktivovat. Kupon na aktivaciu nemal neobmedzenu platnost !

Ak si dobre pamatam, tak to bola Voucher edicia a na stranke https://www.telekom.sk/navigacia pisu, ze sa da pouzit len s mobilnym cislom od Telekomu. A nereklamujes to ani do 30 dni. Kupon posielali hned po podpise zmluvy a ty sa ozyvas po niekolkych mesiacoch. Si bol zmrazeny, ze si sa ozval az teraz? :smileywink:

Mail, na ktory ti mali poslat aktivacny kod, bude aj na zmluve.

Takze ...

1) neskontroloval si, ze podpisujes zmluvu so zlou mailovou adresou

2) nereklamujes to do 30 dni

3) keby si aj kupon mal, tak mal casovu platnost dokedy ho trebalo pouzit

4) mozno by sa nedal vyuzit s cislom z inej siete.

Viacerymi chybami si prispel k tomu, ze ten kupon uz asi neziskas. Mozes ale vyuzit Google mapy alebo mapy Here od Nokie, ktore su zadara, ked si ich stiahnes este na Slovensku alebo v zahranici cez wifi.

PS: presne v ktorej predajni si bol? Toto ti asi mohol povedat aj predajca a nemusel si to riesit na fore.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar