skoncila platnost deezer premium

Otázka

• 0

Dobry den prajem, Mam aktivovany pausal Happy XL pricom mi bolo povedane, ze sluzbu deezer mam zadarmo stale, teraz mi priblizne mesiaci fungovania prisiel mail, ze jeho platnost coskoro konci .. a aj skoncila .. to ako co je? 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

4 odpovede na túto otázku

• 0
Nazdar @martinvnuk

podla popisu mas odparovane svoje konto deezer od licencie ktoru mas na svojom telefonnom cisle aktivnu (ak teda aktivna je).

Na PC chod na adresu https://www.deezer.com/sync/telekomsk a zadaj svoje existujuce prihlasovacie udaje deezer, nasledne telefonne cislo ku ktoremu mas sluzbu aktivnu a overovaci kod ktory obdrzis SMS spravou. Po dokonceni procesu by malo fungovat.

Ak nie, volaj radsej podporu cez 0800 123 777, volba 2, 2 (mobilne sluzby).
odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ahoj @martinvnuk 

skus, prosim, odhlasit sa a opatovne sa prihlasit do sluzby Deezer. Mohlo by to pomoct. Ak nie, daj vediet. Tiez nam pomoze screenshot obrazovky, ktora sa ti zobrazuje.

Dakujeme.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ten mesiac ked mi sluzla isla sa mi zobrazovali aj playlisty od telecomu a pod, teraz je ta aplikacia uplne ina, pritom som prihlaseny ako aj predtym, cez facebook .. zmizli mi aj moje "oblubene pesnicky" .. skusal som odhlasit a prihlasit .. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Neviem sice ako sa tomu podarilo odparovat a zmazat vsetky moje data v aplikacii, kazdopadne pomohlo a diky. Lock 

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar