Magio Go v zahraničí

Otázka

• 0

Známy čo pracuje v ČR sa ma pýta, či Magio GO bude fungovať aj tam.
Pozrel som sa na informácie Telekomu o tej službe a povedal mu, že zrejme to tam pôjde, veď na vašej stránke sa píše:  "Pozrite si všetci naraz svoj obľúbený program na mobile, notebooku či tablete, kdekoľvek sa nachádzate.
Pozerať TV môžete kdekoľvek, kde máte pripojenie na internet, a to až na 3 zariadeniach súčasne."

Iba pre istotu sa pýtam  - je to pravda? - bude to fungovať aj v zahraničí?

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

4 odpovede na túto otázku

• 0

ahoj 

vyjadrenie : TV GO je mozne vyuzivat len na uzemi SR. Je tomu tak z dovodu licencii od jednotlivych poskytovatelov / prevadzkovatelov dostupnych TV kanalov.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

ahoj, vďaka za odpoveď, mal som obavy či to pôjde, a to zjavné zavádzanie (či len utajovanie informácií zákazníkom?) na stránke Telekomu: "pôjde to kdekoľvek, kde máte pripojenie na internet", oklamalo aj mňa. 

Mne sa zdá, že na stránkach kde informujú o produktoch, je stále menej a menej informácií o danej službe oproti minulosti. Čo je účel toho? Zákazník neinformovaný o všetkých háčikoch a úskaliach sa skôr k službe zaviaže? Fakt pekný prístup...

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

ide o stranu pohladu , nakolko aj sluzby, ktore poskytuju mozu poskytovat iba na uzemi SR tak logicky mi pride aj sluzba TV GO 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0
Cez VPN alebo SSH tunnel pojde kdekolvek na svete :-), odskusane ;-) server musi byt samozrejme SK

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok

Vytvor si účet alebo sa prihlás, ak chceš komentovať

Musíš byť členom, aby si mohol pridať komentár

Vytvoriť účet

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Registrácia nového účtu

Prihlásiť sa

Máš už účet? Prihlás sa tu.

Prihlásiť sa teraz