Magio Go v zahraničí

Otázka

• 0

Známy čo pracuje v ČR sa ma pýta, či Magio GO bude fungovať aj tam.
Pozrel som sa na informácie Telekomu o tej službe a povedal mu, že zrejme to tam pôjde, veď na vašej stránke sa píše:  "Pozrite si všetci naraz svoj obľúbený program na mobile, notebooku či tablete, kdekoľvek sa nachádzate.
Pozerať TV môžete kdekoľvek, kde máte pripojenie na internet, a to až na 3 zariadeniach súčasne."

Iba pre istotu sa pýtam  - je to pravda? - bude to fungovať aj v zahraničí?

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

4 odpovede na túto otázku

• 0

ahoj 

vyjadrenie : TV GO je mozne vyuzivat len na uzemi SR. Je tomu tak z dovodu licencii od jednotlivych poskytovatelov / prevadzkovatelov dostupnych TV kanalov.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

ahoj, vďaka za odpoveď, mal som obavy či to pôjde, a to zjavné zavádzanie (či len utajovanie informácií zákazníkom?) na stránke Telekomu: "pôjde to kdekoľvek, kde máte pripojenie na internet", oklamalo aj mňa. 

Mne sa zdá, že na stránkach kde informujú o produktoch, je stále menej a menej informácií o danej službe oproti minulosti. Čo je účel toho? Zákazník neinformovaný o všetkých háčikoch a úskaliach sa skôr k službe zaviaže? Fakt pekný prístup...

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

ide o stranu pohladu , nakolko aj sluzby, ktore poskytuju mozu poskytovat iba na uzemi SR tak logicky mi pride aj sluzba TV GO 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0
Cez VPN alebo SSH tunnel pojde kdekolvek na svete :-), odskusane ;-) server musi byt samozrejme SK

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar