Ako sa vám páči náš nový web www.telekom.sk?

Otázka

12 odpovedí na túto otázku

• 0

:) ak by fungoval korektne tak možno aj áno 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach
  • 0

Ano, velmi sa mi paci, hned po prichode na stranku ma novy dizajn zaujal :).

Stalo toto vsetko urcite za namahu :). 

odpoveď sa páči : 2 osobám

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Až čas ukáže, či sa s aktualizáciou webu stotožnia ostatní návštevníci a užívatelia Telekomu. Ak vychytáte všetky muchy a pod kopec rôznych odkazov nezašijete stále dostupný nulový Paušál bez záväzkov, potom si zaslúžite like.

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

velmi pekny :) 

odpoveď sa páči : 2 osobám

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

asi máte pocit, že je úžasný (dobre, zdá sa mi akčnejší/prehľadnejší ako predtým), ale napríklad som nevedel nájsť PARAMETRE služby Magio Internet M (upload/download/fup atď), sťažnosti som tiež nenašiel tak som použil kontaktujte, MôjTelekom napriek zaregistrovaniu stále neponúka možnosti zobrazenia mojich platených služieb (telefón 7010501) a pri pokuse o ich zaregistrovanie písal čosi o DVOCH týždňoch spracovania a komunikácii cez SLOVENSKÚ POŠTU!!! Ste NAOZAJ presvedčení, že takto nejako vyzerajú moderné služby v informatickom veku? Ja teda tak akosi NIE :-(

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

páči sa mi

pripomína mi metro na mojom WIN 8.1 čo som si hneď obľúbil, len škoda, že aplikácia na WP ešte nie je, ale inač chválim 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0
Nic moc. Zatial najhorsia web stranka z velkej 3 operatorov. Moj telekom neaktulizovany este z cias e-zones cize Eurotel Bratislava. Mapa pokrytia si pomata este nepodareny rebranding z Eurotelu SK na T-Mobile SK. Cize aj O2 a potom Orange predbehli co sa tyka samoobsluhy a web stranky, Od webstranky Swanu sa dozvie ze kde budete mat planovane vypadky dsl technologie. Co je uz naozaj hanba. Je to na 4 stvorku ( dostatocna) z milosti.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

ja si myslim, ze v porovnani s ostatnymi operatormi ma telekom jednoznacne najjkvalitnejsiu stranku. Vyzera moderne, sviezo. Mozno este nefunguje vsetko ako ma, ale stranka sa vyvija, co je len a len dobre, Podla mna spravili dobru robotu ... ja som si cez nu objednal predlzenie svojich sluzieb, dokonca som mal prave vdaka tomu zlavu. Clovek nikam nemusi ist, len par krat tukne a este ma za to aj zlavu :) 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ďakujeme všetkým za názory :) Na vylepšovaní stránky neustále pracujeme. Veríme, že budete spokojní :)

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Jednoducho skvelá práca, ale veľmi rád by som uvítal odľahčenú, rýchlejšiu verziu. Nakoľko nemám natoľko výkonný stroj, stará stránka z tohto pohľadu mi prišla lepšia  (rýchlejšia). Alebo prípadne by som uvítal nejaké spôsoby (ak existujú) ako ju zrýchliť (vypnúť JavaScript nefunguje nakoľko dôležité prvky stránky potom nefungujú).

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar