magio box

Otázka

• 0

Dobry den  dnes som aktivovala novy box,teraz ide tv-lux,kolko čas potrebne ked budem mat aj ostatne kanaly,dostala som sms spravu že karta je aktivovana a kod,chcem pytat na čo ten kod

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

11 odpovedí na túto otázku

• 0

kod do menu je 1234, a aby ti nabehli aj ostatne programy, prepni napr. na TA3, vysun a zasun kartu, možno aj viackrat po sebe a nabehne ti to

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

dakujem už mam ,ale ja nie do menu som dostala kod to je na niečo ine  8čislove len neviem načo služi

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

to je číslo, pod ktorým je zriadená tvoja služba, číslo si odlož, keď si budeš aktivovať nejaký balíček, pripadne Magio GO, budeš ho potrebovať

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

viem, že to sem úplne nepatrí, ale chcel by som sa opýtať, prečo mám na zmluve v kolonke "Identifikácia TV" (čo je predpokladám TVID) 9-miestne číslo namiesto 8-miestneho...takto mi nejde práve MagioGO aktivovať...začína sa 1E7xxxxxx, ďakujem za pomoc

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0
Ja tam mám takisto 8 miestne TVID, skus zavolat na infolinku, a to číslo si odkontrolovať, lebo zjavne kvôli tomu si nemôžeš aktivovať Magio Go.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ahoj @tomkrcho 

podla nasich informacii si bol kontaktovany a bol ti odporuceny postup, ako dalej. Daj nam vediet, ako to dopadne.

Dakujeme :)

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

ovládač je vyriešený, dnes ráno ma kontaktoval kuriér a o pár minút neskôr priviezol ovládač...a na TVID sa pracuje :)

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

už od pondelka je v poriadku všetko, ale nebol som tu celý týždeň :)

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar