Problem s pripojenim Huawei E352 na Mac

Otázka

• 0

Dobry den,

pouzival som modem Huawei E352 na Windowse a vsetko bezalo v poriadku. No odkedy mam Mac neviem sa pripojit na internet. Stiahol som si a nainstaloval aj potrebny driver a nasledne postupoval podla video navodu avsak stale skoncim pri chybe:

An error occurred with the modem. Try reconnecting. If the problem continues, verify your settings and contact your Administrator.

Viete mi poradit kde robim chybu alebo musim zajst na predajnu?

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

5 odpovedí na túto otázku

• 0
@eriqrm

mam pocit, ze pri vytvarani sietoveho spojenia osx neoveruje/nemusel byt definovany PIN kod od SIM karty. Preloz SIM-ku do mobilu, niekde v nastaveniach podla typu telefonu vypni ochranu PIN kodom a vloz kartu spat do modemu. Skus potom vytvorit spojenie opakovane. Ak nepomoze, zajtra testujeme dalej. Na predajnu s tym nechod. Daj vediet.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ahoj, @eriqrm,

ak ti fungoval modem na PC so systemom OS Windows da sa vylucit chyba zariadenia. Neviem presne ktore ovladace si stahoval, ale skus stiahnut driver z adresy https://www.telekom.sk/swift_data/source/podpora/ovladace/MacDriver_4-25-17-00.zip

videopustup s vytvorenim sietoveho pripojenia po instalcii ovladac najdes na https://www.telekom.sk/osobne/pomoc-a-podpora/internetove-sluzby/mobilny-internet/nastavenia-pre-pocitac/nastavenia-modemu-huawei-v-macos/

daj vediet vysledok

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Presne ten isty driver aj podla toho videa som skusal. Ale napriek tomu som to skusil aj dnes a stale rovanky vysledok. Asi budem musiet zajst na predajnu, aj ked pochybujem ze mi tam pomozu, ale aspon sa mozno spytaju niekoho kto ma v telekome tieto veci na starosti.

Kazdopadne dakujem za odpoved.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Zrusenie PIN pomohlo, dakujem velmi pekne :)

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar