Vypived

Otázka

10 odpovedí na túto otázku

• 0
Nie, musis prist osobne na predajnu

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach
  • 0

ja by som sa rada spytala ci dnom ukoncenia viazanosti mozem ukoncit celu zmluvu a nepokracovat v telekom

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Áno, môžeš... ale urob to aspoň 14 dní pred vypršaním, aby ti nenabehla ďalšia faktúra.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Je platne ukoncenie zmluvy pisomne , doporucenym listom na adresu sidla firmy  ?  Vypoved obsahuje jednoznacnu identifikaciu uzivatela , vypoved podana  mesiac po skonceni viazanosti . 

Dakujem za odpoved. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ano, vypoved zmluvy sa vždy podava pisomne, tak ako si to spravil, uplne super, počkas na odoved, pripade vratis nejake zariadenie, podpises protokol a máš vybavene

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

len pre info - mesacna vypovedana doba

Zrušenie služby pevnej siete Telekom je bezplatné iba v prípade, ak zákazník nemá platnú dobu viazanosti. V opačnom prípade účtujeme zmluvnú pokutu v zmysle cenového výmeru akcie, ktorú zákazník od našej spoločnosti využil. V zmysle platného cenníka, zrušenie služby realizujeme s mesačnou výpovednou lehotou. To znamená, že výpovedna lehota uplynie posledným dňom kalendárneho mesiaca nasledujúceho po mesiaci, v ktorom zákazník podá výpoveď.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ahoj @Ján Záhon 

ak ti niektora z odpovedi pomohla, mozes ju oznacit ako Riesenie. Mozno tym pomozeme aj ostatnym uzivatelom.

Dakujeme :)

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ahoj @Ján Záhon 

dobrý postreh :) Riešenie môže dať zakladateľ témy, alebo Admin. Pokojne mi napíš, ktorá odpoveď ti pomohla a označím ju.

Ďakujem :)

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar