Chyba cenník + web Telekom

Otázka

• 0

Dobrý deň,

ďalšia chyba do zbierky. V cenníku  - Cenník pre poskytovanie služieb prostredníctvom mobilnej siete časť B
https://www.telekom.sk/subory/0e904cc956f8e21b33e4bda10550f622
na 36 strane máte
***** Zoznam Hviezdnych čísiel * XXXX smerovaných na 0850 XXX XXX je uverejnený na www.telekom.sk/biznis/telefonovanie/
inteligentne-cisla
po kliknutí na link uvidíte prekvapenie viď príloha

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

3 odpovede na túto otázku

• 0
@6540 ahoj, ako si si urcite vsimol, informacna cast stranky prechadza rekonfiguraciou a nalinkovanie platnych adries/podadries nebyva top, zaroven podlieha roznej prioritizacii (telekom.sk/internet, telekom.sk/internet/modemy, telekom.sk/internet/modemy/ruzove...etc). Tych neplatnych prelinkovani bude momentalne viacero, daj tomu cas. Ak sa ti koli tomu nepodari dohladat potrebne informacie, volaj / e-mailuj na tech.podporu.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

@bisťo 
Volal som. Čakal som 177 minút a správnej odpovede na moju otázku som sa dočkal až na 3 telefonát - za čo danej pracovničke ďakujem (podotýkam až tretia si dala námahu preveriť to, načo som sa pýtal).
Mail som písal, ale odpoveď mi doteraz neprišla.
Takže ak si zákazník niečo platí tak očakáva, že na svoje otázky nájde odpoveď v cenníku, webe ... a ak nenájde tak očakáva, že na infolinke, formou mailu .. dostane korektnú odpoveď. Žiaľ poslednú dobu v prípade Telekomu nefunguje web (je to realita  viac stránok je nedostupných), v cenníku sú chyby (viď to, čo som tu písal), človek sa má problém dovolať na infolinku (117 minút čakania o tom svedčí), neodpovedanie na maily (položil som v maily akútnu odpoveď doteraz nemám odpoveď áno beriem, že je to doslovne paru dni, ale ....), kontaktný formulár vďaka webu nefunguje (snažil som sa v pondelok pýtať aj cez kontaktný formulár, ale zbytočne neodoslalo mi ho a web nereagoval...)....
P.S.: pozri si scr urobený z môjho mobilu pri čakaní 117 minút na infolinke

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar