Volania na 0850

Otázka

• 0

Dobrý deň, 

dnes som Vás kontaktoval  na Vašej dokonalej infolinke ohľadom toho ako máte spoplatnené volania z môjho paušálu na čísla 0850. Nakoľko pri  paušáloch Podľa seba to bolo tak, že boli v rámci voľných minút, ale pri paušáloch Happy som nenašiel žiadnu zmienku ako je to so spoplatnením na tieto čísla. Na infolinke ma Vaša pracovníčka zrušila, že ide o audiotextové volania, čiže ona mi nevie povedať cenník na volania. Že si podľa nej nastavuje každá spoločnosť individuálne.
Banka ma info:
"Ak voláte z pevnej linky, volanie na toto číslo sa vám účtuje ako miestny hovor. Zo siete Orange a Telekom je spoplatňované ako volanie do sprístupnených pevných sietí a hovory sú zahrnuté do voľných minút. O2 si na toto číslo účtuje vyššiu cenu ako na bežné volania. Pri najrozšírenejšom programe O2 Fér je cena 0,266 € (8 Sk) za minútu."

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

10 odpovedí na túto otázku

• 1

Pozri si cenník časť B , platí pre Happy a Easy

0850 xxx 0960 xxx xxx ,09610 xxxxx,069xxx - podľa Cenníka pre poskytovanie služieb prostredníctvom mobilnej siete časť B by to mal byť hovor do sprístupnených pevných sietí, hovory sú zahrnuté do voľných minút.

0800 - bezplatne

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 1

Takto je to v cenníku:

0850.png

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Takže ako je to pri mojom paušály Happy L? Ide o volania nad limit? Ide o volania ako do siete Telekom? Ide o volania z minút v rámci celej SR a EU?
Samozrejme znovu som sa pokúšal dovolať na infolinku, ale mal som smolu nemôžem sa tam dovolať nakoľko vďaka novému webu, ktorý Vám nefunguje Vás zrejme atakujú zákazníci. O funkčnosti webu som sa presvedčil aj ja nakoľko tento dotaz som chcel adresovať cez formulár, ktorý samozrejme nejde odoslať. 
Za skorú odpoveď Vám ďakujem

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

vďaka len nechápem ako mi mohol po 117 minútovom prepajaní povedať operátor, že číslo 
0850 111 777 je spoplatnené sumou 6 centov za minútu.... 
Ak podľa spomínaného cenníka je uvedené:
0850 850 xxx            0,0603
0850 xxxx       ako hovor do sprístupnených  pevných sietí, hovory sú zahrnuté do voľných minút
Takže dva telefonáty na infolinku a obaja zamestnanci mi poskytlí nekorektné informácie.
Len taká otázka pri Happy L sa tieto minúty na 0850 uplatňujú ako minúty voľné do Telekomu alebo minúty do ostatných sieti a EU? :)  
Vidím to na tretí telefonát na infolinku a dúfam, že ma dvihnú aspoň do hodiny :)

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ahoj

Hovory su spoplatnene podla cennika: Ak ide o 0850 850 XXX je hovor spoplatneny sumou 0,0603 € s DPH.

Ak ide o 0850 XXX XXX  je hovor spoplatneny ako hovor do sprístupnených pevných sietí. Pre program Happy L je to v ramci pausalu (neobmedzene).

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

@Alibaaba 
vidíš to a podľa jednej operátorky som sa dozvedel, že mi to nevie povedať nakoľko si prevadzkovateľ určuje cenu sám a druhý operátor mi tvrdil, že cena je 6 centov za minútu .... Takže asi takto s poskytovaním informácii zo strany Telekomu ... 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Michal Zahoran o čom točíš? Prečítaj si cenník a niečo o spoplatňovaní čísiel 0850. Nesnáž sa o kvantitu príspevok, ale o kvalitu. Spoplatňovanie závisí od konkrétneho operátora.... Tak isto to máš aj uvedené v cenníku Telekomu. Smutné na tom je to, že pracovníci na infolinke nepoznajú vlastný cenník. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

@tsto táto vec sa tu už riešila dávno. Tak isto už to, čo si tu dal aj ty, bolo preberané - stači si pozrieť diskusiu vyššie. Iba jeden znalec tu nahodil dezinformáciu v snahe o kvantitu príspevkov a nie kvalitu. 
Nakoľko aj podľa cenníka vidno, že spoplatnenie závisí aj od druhu paušálu, aký má zákazník (niektoré paušálne programy majú v sebe neobmedzené volania do pevnej siete, vďaka ktorým sú volania na 0850 xxx (všetky okrem 0850 850 xxx) zadarmo  )... Ale v prvom rade by danú skutočnosť  mali ovládať pracovníci infolinky... 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • -1

Čísla 0850.. sú vždy spoplatnené. A spoločnosti, ktoré majú takéto čísla uvedené ako kontakt, MUSIA mať pri nich uvedené, že sú to spoplatnené čísla. Nie je to ani tak otázka na operátorov, ako skôr na tie spoločnosti, ktoré takéto čísla ako kontakt uvádzajú.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • -1

6540 skús čítať pozorne, predtým, než napíšeš volovinu v snahe vypadať Ynteligentňe: ja som NEPÍSAL o cenách, ale o povinnosti informovať o tom, že je číslo spoplatnené. Ostatné už zaznelo (a síce to, koľko volanie stojí, je v cenníkoch). Je to krapátek rozdiel, ty "kvalita"..

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar