Paušál

Otázka

• 0

Chcela by som sa spýtať od koľkých rokov  by sa mohol dať paušál na osobu? počula som od 15.. je to pravda?

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

3 odpovede na túto otázku

• 0

Ano, pausal mozes mat uz ako 15 rocna, ale zmluvu musi s tebou na predajni podpisat aj zakonny zastupca. Sama mozes zmluvy podpisovat od 18-tich.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Dobry den,

v maji mi konci viazanost a rada by som si preniesla cislo do O2. Prosim Vas o info ako postupovat. Vzhladom na to, ze som dlhorocny klient som bola sklamana pristupom priamo na pobocke v KE zamestnancom za prepaskou. Arogantny, bolo mu fuk ci si predlzim zmluvu...neponukol mi ani tych chabych 10% co ako dlhorocny zakaznik by som podla vas mala dostat co je dost smiesna zlava, ale je to jedno. Plus znamy presiel z orange k vam a dostal vsetko neobmedzene za 30€ + telefon, co ja nemam take vyhody...trosku na hlavu postavene ale co uz.. mam dost. novych klientov odmenujete a na starych kaslete. Preto Vas pekne prosim o info pri prenose cisla a info ako a kedy najskor mozem zrusit zmluvu. 

Dakujem

Vasa nespokojna zakaznicka Jana

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0
Skontrolovať si osobné údaje v časti Môj Telekom - meno, adresa trvalého bydliska, číslo občianskeho preukazu, rodné číslo/IČO. Údaje v žiadosti o prenos musia byť zhodné s údajmi v  zmluve so súčasným operátorom. O prenos čísla  treba požiadať až po skončení viazanosti. Zmluva sa neruší, stačí zavolať na bezplatnú linku, odoslať sms, ísť na web alebo vyplniť žiadost  v O2 a ten všetko vybaví .

Možno Ti Telekom ponúkne výhodnejší program, ktorý neodmietneš a naďalej zostaneš spokojnou zákazníčkou. :smileyhappy:

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar