Otázka

• 0

Dobrý deň, mám problém s internetom, v krátkych intervaloch mi vypadáva zhruba na 5-30 sekúnd. Niekedy  celý deň ide rýchlosť  približne 120/30 bez výpadku a niekedy celý deň vypadáva a miestami je rýchlosť 150/30 a niekedy 5/20 a niekedy nejde vôbec a ako som spomínal na pár sekúnd vypadne. Ako postupovať v takomto prípade? Mám internet cez optiku a router huawei HG8145V5. Ďakujem

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

7 odpovedí na túto otázku

• 0

Mam rovnaky problem. Ten isty router ako vy. Technici z podpory mi len vkuse opajuju ze nevidia ziadne vypadky. Pokrocil ste nejako v rieseni?

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ahojte, prvotne by som sa spytal ako ste pripojeny k routru ked pocitujete vypadky: Wifi alebo kabel?

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Mám pôvodný router Huawei a k nemu káblom pripojený ďalší svoj router. Na routre sa pripájam so zariadeniami len pomocou wifi, výpadky sú rovnaké u oboch routerov.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

ja som mal podobnú vec circa rok dozadu. a pripojený som bol káblom. 
a linke mi tvrdili, že je vada v pc, alebo v kábli, ale u nich určite nič nie je a nič nevidia. 
vymenil som kábel nič sa nezmenilo. po výmene to trvalo ešte asi dva týždne a potom to prestalo aj keď počítač zostal ten istý..... 
celkovo mi to robilo niečo vyše mesiaca... 
následne to bolo asi týždne všetko v poriadku a potom začala padať rýchlosť. bežne som šiel na 20-40% rýchlosti ktorú som si platil. aj napriek tomu, že som 5x denne reštartoval router. a toto trvalo možno štvrť roka. znova na linke žiadna chyba nie je u nás. a tiež to prestalo samo od seba so všetkým tak ako bolo. 
polepšilo sa to asi 2-3 mesiace predtým, ako som mohol predĺžiť služby, ktoré som ozaj zvažoval že či.... ale odvtedy sa to drží. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Dobrý deň, mám problém s internetom, v krátkych intervaloch mi vypadáva zhruba na 5-30 sekúnd. Niekedy  celý deň ide rýchlosť  približne 120/30 bez výpadku a niekedy celý deň vypadáva a miestami je rýchlosť 150/30 a niekedy 5/20 a niekedy nejde vôbec a ako som spomínal na pár sekúnd vypadne. Ako postupovať v takomto prípade? Mám internet cez optiku a router huawei HG8145V5. Ďakujem

Zisti ci je na tom modeme  mozne vykonat dlhodoby ping. Ak nie, tak by som ti odporucil nejaku sluzbu z vonka, ktora pinga tvoju IP adresu (resp. domenove meno). Vacsina tychto sluzieb je platena, ale najdu sa aj free sluzby (tie vsak maju dlhy interval pingu, mozno 1x za 5 minut).

Idealne je najst nejakeho kamarata, cloveka, ktory ma nejaky lahky server a vie ta pingat. Potom zistis omnoho viac.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Pridal (editované)

Prvotne by som sa pripojil kablom a zistil ci mas vypadky. Wifi nie je spolahliva a vie ju rusit kade co v domacnosti plus ak byvas v bytovke tak je to o to horsie. 

aky pouzivas vlastny router? Ak mas huawei od telekomu a svoj router. Ten od telekomu mas v bridge mode? Ak to mas zle nastavene vedia sa rusit aj navzajom…

Editoval/-a Filipo21

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Pred tyzdnom bol u mna technik a vymenil router za huawei hg8245h. Od vtedy vsetko OK. Ziadne vypadky na wifi ani na kabli. 

odpoveď sa páči : 2 osobám

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok

Vytvor si účet alebo sa prihlás, ak chceš komentovať

Musíš byť členom, aby si mohol pridať komentár

Vytvoriť účet

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Registrácia nového účtu

Prihlásiť sa

Máš už účet? Prihlás sa tu.

Prihlásiť sa teraz

sidebar
  • Podobný obsah

• Od martinkuchynek
      Dobrý deň, nejde mi zapnúť zdieľanie hotspotu. Vo vašej aplikácii, bolo že vás mám kontaktovať 
    • Od optikamno
      Dobrý deň, chcem sa opýtať kedy je v pláne už dať optický internet do dediny Michal na Ostrove v Trnavskom kraji. Nerozumiem že všetky okolité dediny majú optický internet ale tu stále nie je. Dokonca malá dedina Mierovo má optiku ale tu stále nič. Bol by som rád milý Telekom keby ste vedeli odpovedať.
    • Od DusanJarjabek
      Dobry den,
      prosim Vas, Trenčín-Záblatie je z časti pokryté optikou - všetky nové ulice majú prípojky, dokonca aj tie kde ešte nezačala výstavba. Zaujímala by ma ulica "Ku Kyselke", kde vzniká nová štvrť - je tam už celkom slušná kopa novostavieb - ako je to tam s internetom, je tam nejaký plán? Podľa vašej mapy pokrytia len (V)DSL 30 megabitovy..nie je v pláne optika alebo nieco rýchlejšie v tejto lokalite?

Ďakujem!
    • Od bercik
      Neviete kedy sa začne realizovať optická sieť na ul. Grobská Bernolákovo?
    • Od BeresikErii
      Dobry den, chcem sa spytat ci je mozne si natiahnut opticky kabel, kedze na mojej lokalite nieje dostupny opticky internet ale nad mojim domom kusok prechadza opticky kabel?