magio go tv

Otázka

• 0

Pridal (editované)

Dobry den,

po predlzeni zmluvy mi prestala fungovat aplikacia magio go v televizore, po preluskani fora som zistil ze si musim prenajat nejaky magio go box za necele 2 eura. Chcem sa spytat po prenajme tohoo magio go boxu bude fungovat aj  aplikacia? Nerad by som pripajal k televizoru nove zariadenie, nehovoriac o tom ze tu aplikaciu som mal predtym plne funkcnu cize ide o dost nepeknu situaciu z vasej strany, ked mi po predlzeni zmluvy zrazu prestala fungovat funkcionalita ktoru som mal dovtedy.

Editoval/-a elesgal

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

3 odpovede na túto otázku

• 0

Dobry den,

chcel by som sa aj ja informovat. Predlzili sme zmluvu dali rychlejsi internet a Magio go som si prihlasil. Zrazu tam mozem mat len jedno zariadenie co je zaujimave nakolko pred 3 dnami pri starych podmienkach som tam mal dokonca 4 zariadenia. Viete mi prosim pomoct preco je tam len jedno zariadenie  a neda sa tam dat viac? Dakujem

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

lebo to tak krásne nastavili.. ja som preto ešte nepredĺžil viazanosť.. kým mi neprídu s nejakou možnosťou ako to mať... 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Tak toto ma dosť nahnevalo ach jaj zato som si kúpil múdry TV smart aby som nemusel kúpiť box Q teraz ako vidím je mi TV na nič 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok

Vytvor si účet alebo sa prihlás, ak chceš komentovať

Musíš byť členom, aby si mohol pridať komentár

Vytvoriť účet

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Registrácia nového účtu

Prihlásiť sa

Máš už účet? Prihlás sa tu.

Prihlásiť sa teraz

sidebar