Prenos čísla z orange

Otázka

• 0

Dobrý deň. Potreboval by som vedieť, ako by mohla mama prejsť k telekomu od orange. U nich má aktivovaný program Go 10 a balík 100 správ. Dá sa to spraviť cez internet, nakoľko je imobilná? Ďakujem za odpoveď. Juraj

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

7 odpovedí na túto otázku

• 0

Tak ako píše @A1B2C3, objednať cez web a zmluvy a novú SIM kartu jej  donesie kuriér, tomu už len podpíše zmluvu.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Tel.číslo musí byť registrované na meno matky s aktuálnymi osobnými údajmi (rodné číslo, číslo OP, adresa) ktoré sa musia zhodovať s údajmi v žiadosti o prenos, aby nedošlo k zamietnutiu prenosu. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Problém je v tom, že ona má ešte starý OP, a v žiadosti jej neprejde číslo OP v starom tvare.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

V tom prípade bude treba najprv aktualizovať OP v Orange. Bez toho prenos nebude úspešný.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Myslí s tým starý, červený, otváratelný OP

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

zavolajte na zákaznícku linku, tam Vám objednávku zadajú.

Problém je asi v tom, že staré OP mali iné číslovanie (resp. dĺžku čísla OP) ako dnešné eID karty a preto to systém nevezme. Ak tento OP majú evidovaný v Orangei, po objednávke cez zákaznícku linku prenos prebehne. 

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok

Vytvor si účet alebo sa prihlás, ak chceš komentovať

Musíš byť členom, aby si mohol pridať komentár

Vytvoriť účet

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Registrácia nového účtu

Prihlásiť sa

Máš už účet? Prihlás sa tu.

Prihlásiť sa teraz

sidebar
  • Podobný obsah

• Od YKAC1339
      Zdravím, 14.3. mi končí paušál. Chcem prejsť k inému operátorovi s prenosom svojho čísla. Ako mám postupovať, aby to bolo bez pokuty? Ďakujem pekne za pomoc a všetkým peknú nedeľu...
    • Od angorak666
      prenasal som cislo, uz je aj prenesene, len v aplikacii mi stale ukazuje to docasne cislo. Mam dohodu o EK a aj na portali mi stale ukazuje docasne cislo. Kolko to asi tak trva, kym sa to aktualizuje?
    • Od pisarcikj
      Dobrý  deň,  je možné preniesť číslo od iného operátora na predplatenku. Ďakujem za odpoveď
    • Od teenegers999
      Zdravím,
      Mám v Telekome paušál a u iného operátora číslo, ktoré dlho používam. Chcel by som toto číslo od iného operátora preniesť do Telekomu a paušál, ktorý už mám v Telekome presunúť na toto prenesené číslo. Dá sa to? 🤔
    • Od Janula_B
      Dobrý deň, potrebujem poradiť. Dňa 24.5.2021 mi končí viazanosť u X operátora a chcem prejsť do Telekomu,,,kedy bude najvhodnejšia doba zastaviť sa na predajni a začať riešiť presun čísla?Tak aby som nemala pokutu u svojho momentálneho operátora a  aby mi automaticky u neho nevznikla ďalšia viazanosť na 2 roky,,,
      Ďakujem za radu 🙏
    • Od stribi
      Dobrý deň
      14.4.2021 mi končí viazanosť v Tcome, svoje číslo si chcem preniesť , kedy môžem požiadať o prenos čísla, tak aby som neplatil žiadnu pokutu a číslo mi nebolo zrušené?
      ďakujem za odpoveď