Niekto vyuzíva dáta na mojej karte

Otázka

• 0

Dobry den prajem, poprosila by som informáciu, ze aki mozem podat staznost. Volala slecna z centra, aby som preniesla svoje císlo. Ked som povedala, ze nemám o to zaujem, kedze viac by som platila, tak preco by som preniesla. Samozrejme, dostala by som viac zliav. Neprosila som zatial. Potom povedala, ze vidí, ze na karte Co som aki darcek dostala, pekne minú dáta. Povedala som ale, ze nemoze byt, pretoze kartu vobec nepouzívam, je v skrine. Potom slecna dost nepekne a neodborne zacala, ze urcite moj syn to pouzíval. Kedze nemám este deti, povedala som, ze ozaj nie, kedze nemám, ale je dobré, ze povedala ze niekto pouzíva, chcela by som to nahlasit. Slecna robila tó mna srandu, co ako zákazník nenechávam bez slov. Ked svojim problémom obraciam na slecnu, aspon ochotu by som poprosila, nie to, co povedala, ze "porieste to v rodine". Ked som povedala ze nemám s kym, a je to v skrine, v ziadnom zariadení, vtedy polozila telefón. Co to je za prístup? Ked som uz chcela riesit svoj problém co sme zistila, nie ze nepomohla, ale vysmisnila ma. Velmi zly obraz vytvára taky prípad o firme. Bolo to velmi nepríjemné. Niekto pouzíva dáta, ktorú kartu mám v skrini a este ona ma zosmiesnuje nepravdivími vecami? No pekné, dakujem! Som velmi sklamaná. :( Prepácte ze nevedela som pekné písat. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

3 odpovede na túto otázku

• 0

Aktivovaná predplatenka, na ktorej nebol ani raz dobitý kredit, nenávratne expiruje po 3 mesiacoch. Ak obálka ešte nebola ani otvorená či simka nebola vylupnutá z plastovej karty, tak rovno napíšte sťažnosť na agentku. Podľa mňa to bol externý spolupracovník na telemarketing. Mne lezú na nervy. Ja byť na mieste Telekomu, tak externý telemarketing zruším, lebo len kazia meno spoločnosti a už aj ja mám skúsenosť s drzou agentkou, ktorá mi chcela predať Ano paušál ešte keď som bol v Orangei, aj keď som to rezolutne odmietol, ešte si aj drzo pýtala číslo občianskeho. Expirácia neaktivovanej SIM karty by mala byť, ak sa dobre pamätám, niekde na obálke.

Ak SIM karta bola aspoň raz použitá, vložte ju do telefónu a môžte aktivitu na nej preveriť aj sama prihlásením cez prichádzajúcu SMS v aplikácii Telekom alebo bez jej inštalácie na adrese https://m.telekom.sk/prihlasenie/. Je možné použiť aj mobilný prehliadač cez dátové spojenie Predplatenky, vtedy to prihlási automaticky, dátová komunikácia na serveroch telekomu je bezplatná, neodpočítava to z dát a nevyžaduje žiadny kredit. Ak tam uvidiíte kredit 0,00€ a prázdne dáta, bola Vám poskytnutá dezinformácia. Je ale teoreticky možné, že Vám niekto dobil kredit omylom. Aj tak si to nevšímajte, po prvom dobití je expirácia už 12 mesiacov.

Ak sa SIM karta do siete neprihlási vôbec, je už expirovaná a pravdepodobne bolo tel. číslo recyklované pre iného užívateľa.

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Dáta len tak samé od sebe nemiznú, stačí, keď sa vloží SIM karta do telefónu a minimálne sa stiahnu potrebne údaje, čo žiadajú esenciálne Google aplikácie, ktoré nemožno odstaviť od dát. iPhone je dokonca tak drzí, že si pošle aj SMS niekam do USA ako aktiváciu konta iCloud.

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok

Vytvor si účet alebo sa prihlás, ak chceš komentovať

Musíš byť členom, aby si mohol pridať komentár

Vytvoriť účet

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Registrácia nového účtu

Prihlásiť sa

Máš už účet? Prihlás sa tu.

Prihlásiť sa teraz

sidebar
  • Podobný obsah

• Od peter.syn
      Dobry den, je mozna aktivacia balicka nekonecnych dat (1000 GB) aj pre pausal bez zavazkou. SMS spravy o moznosti mi boli dorucena, aktivoval som si to v app-ke . Ale vobec sa neviem pripojit na internet. Dakujem za info.
    • Od Marcel
      Telekom od zajtra spúšťa:
      Nekonečné dáta pre leto 2021: Telekom motivuje zákazníkov, aby objavovali aj menej známe miesta Slovenska
      https://www.telekom.sk/info/press-centrum/tlacove-spravy/-/releases/nekonecne-data-pre-leto-2021-telekom-motivuje-zakaznikov-aby-objavovali-aj-menej-zname-miesta-slovenska/1476793

Ako to bude s roamingom v EU? Od dnes som v roamingu mimo SK.
    • Od nizno22
      prosim vas ako stopnem 1dnovy balicek 300mb na predplatenke na data 
      na webe sa neda prekliknut v ponukach pedplatenky na ine ako 10 dnove baliky
      a v aplikacie mi nedovoli stlacit deaktivovat balicek

dakujem
    • Od tyler91
      Dobrý deň, chcem sa opýtať, ten bonusový kredit, pri dobití 50€=7.5€ alebo dobitie za 25€, pripíše sa 26.75€, tak 12 mesiacov platí celá suma aj s bonusom ?
      A ešte otázka, môžem darované dáta využiť aj v EÚ ?
    • Od Michal_Stupava
      Zdravim,
      V tejto chvili vyuzivame 4G internet s outdoorovom zariadenim, ale kedze ako 2 osoby v domacnosti pouzivame momentalne internet pre prácu z domu  (10h/denne) ktory je nedostatocny, hladame preto ine moznosti s tym ze by sme si sucasny 4G internet ponechali. 
      Vedeli by ste mi poradit, ci je mozne tehnicky mat dalsie  4G/LTE zariadenie do tej istej domacnosti? 

Dakujem 

P.S. Optyka, alebo aDSL internet v nasej lokalite nie su dostupne.
    • Od f.svetko
      Môžem darovať data na iné číslo mimo členov Magenty 1,  jednorázovo ? Mám paušál T Ideál 23