Otázka

• 0

Ahojte, mám problém z nahrávaním, po troch rokoch bezproblémového používania mi píše NEBOLO IDENTIFIKOVANÉ ŽIADNE USB ÚLOŽNÉ ZARIADENIE..

A keď dám formatovať hdd tak formatovanie zlyhá. Dakujem za pomoc. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

4 odpovede na túto otázku

• 0

Treba napísať na chat telekom.sk ako napísal pán Mirko a reklamovať.Napísal som a na druhý deň prišiel technik a vymenil za nový setobox aj ovládač.Dakujem pekne telekomu,pánovi @Mirko a pánovi technikovi.

odpoveď sa páči : 2 osobám

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Mne sa to stalo tiež asi pred mesiacom,ale nemal som čas na reklamaciu lebo v Seredi zrušili Telekom predajnu a teraz ked sú sviatky a volno budem reklamovať.Programy fungujú ale nedá sa nahrávať.Vypisuje Nebolo identifikované žiadne usb úložné zariadenie.U nás je výhoda že máme Magio Sat na 4 tv a vymenil som si kde potrebujem nahrávať.Skúšal som celý box resetovat aj znova nainštalovať všetky programy aj formátovať hdd ale nič nepomohlo.Tak treba reklamovať  a vymenia za nové,kedže to máme v prenájme.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Netreba ísť na predajňu, stačí nahlásiť poruchu cez linku technickej podpory 0800 123 777 alebo cez chat na telekom.sk, technik príde a box vymení. 

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

ja len otázka..... ak vám vypisuje, že chyba je v USB disku.... 
nemáte náhodou nahrávanie cez USB disk? a tým pádom... čo by mal presne reklamovať telekom, keďže ten dáva do prenájmu magioboxy a nie externé disky... že celkom tomuto nerozumiem. 

nakoľko... aspoň z môjho pohľadu to vyzerá, tak, že nahrávate do externého HDD a ten vám odišiel. 

Editoval/-a informovanost

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok

Vytvor si účet alebo sa prihlás, ak chceš komentovať

Musíš byť členom, aby si mohol pridať komentár

Vytvoriť účet

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Registrácia nového účtu

Prihlásiť sa

Máš už účet? Prihlás sa tu.

Prihlásiť sa teraz

sidebar