Optik net start

Otázka

• 0

Zdravim vas, od novembra mam zriadeny opticky internet, je ovela pomalsi, dlho trva ked nacita, zadrhava sa.

Neviem kde moze byt problem , predtym som mala  magio internet L ten bol v pohode. Tento novy mi bol navrhnuty ako lepsi.

Dakujem

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

5 odpovedí na túto otázku

• 0

Dobrý deň,

OptikNET Štart má rýchlosť 50/10 Mb/s.

Magio internet L., ktorý ste mali je nahradený balíkom OptikNET Ideál, s rýchlosťou 350/70 Mb/s.

Platí však aj to, že ak si pridáte služby do skupiny Magenta 1, rýchlosti budú vyššie v každom balíku, viď ponuku na tejto stránke: https://www.telekom.sk/internet/magio-internet#overte-sa

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Dobrý deň,

OptikNET Štart má rýchlosť 50/10 Mb/s.

Magio internet L., ktorý ste mali je nahradený balíkom OptikNET Ideál, s rýchlosťou 350/70 Mb/s.

Platí však aj to, že ak si pridáte služby do skupiny Magenta 1, rýchlosti budú vyššie v každom balíku, viď ponuku na tejto stránke: https://www.telekom.sk/internet/magio-internet#overte-sa

Dakjem, ja mam optiknet start nie ideal

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

kabel

Stale je to take pomale? 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok

Vytvor si účet alebo sa prihlás, ak chceš komentovať

Musíš byť členom, aby si mohol pridať komentár

Vytvoriť účet

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Registrácia nového účtu

Prihlásiť sa

Máš už účet? Prihlás sa tu.

Prihlásiť sa teraz

sidebar
  • Podobný obsah

• Od valachovic1972
      Dobrý deň.
      Nedávno som si u vás aktivoval balík služby  Magio Televízia M a Internet OptikNET Ideál. Nakoľko som riadnym členom klubu Magenta 1 uplatnil som si automatické navýšenie rýchlosti pripojenia z  350/70 Mb/s na rýchlosť  500/100 Mb/s. Napriek tomu sa mi zdá na základe merania pripojenie akosi pomalé. Pre informáciu vám zasielam foto prílohu posledného merania. Chcel by som vás poprosiť, čo by ste mi k tomu dať nejaké relevantné informácie. Ďakujem. Peter Valachovič. 0902 070 172

• Od Sam9876
      Zdravím,
      rád by som sa informoval ohľadom možností riesenia pomalého internetu. Predpokladám, že problém by mohol byť Router (používame Router ZTE z januára 2017), Pre stahovanie je rychlost 12Mbps; pre upload 3 Mbps. Napadlo mi, či by sa to nedalo riesit kupou noveho routera. Ak áno, ktoré parametre by som mal zohľadniť? Predpokladám, že nemôžem použiť ktorýkoľvek router, ktorý mi napadne kúpiť.
    • Od podracky.lukas
      Ahojte,
      mám optický internet OptikNET ŠTART (download 50 MB/s , upload 10 MB/s), pri meraní cez speedmeter mi namerá download max. 20 MB/s, priemer okolo 18 MB/s a upload v pohode okolo 9 MB/s. Meral som to cez wifi cez stolný PC alebo aj telefon. Môže to cez wifi znížiť max. rýchlosť sťahovania na polovicu? 
      wifi router mám svoj: TL-WR841N 300 Mbit/s  https://www.tp-link.com/cz/home-networking/wifi-router/tl-wr841n/
      wifi USB adaptér: TP-Link Archer T2UH (Bezdrátové připojení 600 (433+150) Mbit/s se standardem 802.11ac) https://www.tp-link.com/cz/home-networking/adapter/archer-t2uh/
      vo vlastnostiach ethernetu wifi USB adapteru mi ukazuje rýchlosť 150 MB/s  ==== Ak by som mal net rýchlosťou OptikNET IDEÁL (350/70), tak wifi adapter mi nepovolí vyššiu rychlosť sťahovania ako 150 MB/s ??? Ak by som chcel zmenit na 5 GHz aby som mal max rychlost 433 MB/s , tak rátam že asi by som musel mať router s podporou 5 GHz sieťou aby mi to povolilo väčšiu rýchlosť ?  Mám aj extender TP-Link TL-WA850RE, ktorý som umiestnil do spálne kde mám aj stolný počítač pre lepšie rozšírenie signálu lebo wifi router mám v obývačke čo je teda cez chodbu až ďalej miestnosť.
      Čo by ste mi poradili? Kúpiť router s podporou na 5 GHz sieť + zvýšiť rýchlosť internetu na Optik Ideál (350/70) ak chcem sťahovať väčšie dáta alebo pozerať filmy na netlfixe, Magio GO apod. ? 
      ďakujem za rady