Vyššia suma za službu

Otázka

• 0

Dobrý deň,
mal som zaplatený balík Internet L a televízia M. Platil som cca 27 eur mesačne. Po zavedení nových balíkov som dostal v aplikácií telekom možnosť upgradu na nový balík. Zvolil som si teda balík KlasikNetMax + televízia M. V aplikácií mi dokonca písalo, že budem platitť menej a to cca 26 eur. No ako pozerám faktúry, platím 31 EUR. Kde je prosím problém ? Ďakujem 
Číslo adresáta: 4175374501

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

2 odpovede na túto otázku

• 0

Ak si prešiel z L+ M na balík Max + M to je o jednu radu vyšši internet tak musíš viac platiť. V aplikácii si zrejme nemal uvedený poplatok za boxy, alebo nejakú službu navyše napr. archív.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Dobrý deň,
mal som zaplatený balík Internet L a televízia M. Platil som cca 27 eur mesačne. Po zavedení nových balíkov som dostal v aplikácií telekom možnosť upgradu na nový balík. Zvolil som si teda balík KlasikNetMax + televízia M. V aplikácií mi dokonca písalo, že budem platitť menej a to cca 26 eur. No ako pozerám faktúry, platím 31 EUR. Kde je prosím problém ? Ďakujem 
Číslo adresáta: 4175374501

Mne sa stalo to isté... odporúčam ísť spísať reklamáciu... tiež som mal ponuku pred polrokom v aplikácii internet xl + tv l za 22,20 + boxy... prišla mi faktúra na 35 eur... tak som šiel na predajňu spísať so screenshotom a mi to vrátili na pôvodné služby... zvyknú tam mať chyby... 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok

Vytvor si účet alebo sa prihlás, ak chceš komentovať

Musíš byť členom, aby si mohol pridať komentár

Vytvoriť účet

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Registrácia nového účtu

Prihlásiť sa

Máš už účet? Prihlás sa tu.

Prihlásiť sa teraz

sidebar