Vybavenie objednávky

Otázka

• 0

Dobrý, chcela by som poradiť, 9.10. som menila na pobočke služby internet a TV z Vdsl na optiku. Spísali sme objednávku a do dnešného dňa nebola vybavená. Už som asi 5 krát volala na zákaznícku linku, kde bola zakaždým zadaná urgencia na vybavenie objednávky. Máte s tým niekto skúsenosť a ak áno viete mi poradiť čo ďalej. Lebo moja trpezlivosť už došla a nerada by som menila telekom za iného poskytovateľa, ale takto sa správať k dlhoročnénu zákazníkovi so všetkými službami od telekom je nechutné. Ďakujem 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

5 odpovedí na túto otázku

• 0

Tento problém to nie je, lebo to je ta zdieľaná optika cez Orange alebo niečo také. Ale ďakujem 

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Dobrý deň,

optiku väčšinou zavádza externá firma, ktorá na to dostane objednávku. Niekedy sú tie firmy vyťažené, preto tak, ako kolegyňa odporúča, urgujte to cez kontaktný formulár, určite sa nájde nejaké riešenie.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Dobrý, napísala som cez ten formulár, takže uvidím ako ďalej. Ja to chápem, že to nejde cez nich, ale to už trvá 2 mesiace a urgujem to každý týždeň a nikto mi zatiaľ nedal žiadnu informáciu, len spisuju moje urgencia. Ale však uvidíme, hádam to už vybavia, lebo veľmi nerada by som hľadala inú alternatívu. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Očividne to ma cely telekom na háku, absolútne nikto nereaguje. Očividne bude najlepšie odísť a samozrejme aj s telefónmi. V piatok mi mali aj volať a ani sa neuracili ozvať. Rodičia objednali 9.12. a v pondelok im to idú urobiť. A ja čakám od 9.10.,5 urgencia a absolútne ma všetci ignorujú 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok

Vytvor si účet alebo sa prihlás, ak chceš komentovať

Musíš byť členom, aby si mohol pridať komentár

Vytvoriť účet

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Registrácia nového účtu

Prihlásiť sa

Máš už účet? Prihlás sa tu.

Prihlásiť sa teraz

sidebar