Otázka

• 0

Ahojte,

dnes ma na smart TV odhlasilo z Magia GO a ked som sa prihlasil tak mi napisalo zrazu ze prihlasovacie udaje su spravne alebo Magio Go mozte vyuzivat len na mobile a tablete, že na Smart TV už nie...... Stalo so to aj Vám ? Čiťal som kdesi že už na Jar tohto roku zacali postupne ludi odstavovat od Magia Go zdarma na Smart TV, čo dostali k nejakej sluzbe. 

Su nejake bezplatne moznosti? Ci len treba si zaplatit ich drahe baliky? 

dakujem :)

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

11 odpovedí na túto otázku

• 0

Dobry den, Dnes sa mi stala rovnaka situacia. Chcem sa teda spytat ci sa Vam podarilo opat spustit magio GO na televizore. Dakujem:)

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ano stalo sa to aj nam pri zmene na novu zmluvu a technicka podpora mi potvrdila ze na smart tv alebo android tv to uz bez ich boxu fungovat nebude. Chapem ze mozno po starom to zneuzivalo niekolko zakaznikov ale som sklamany strasne z toho ze to neostalo funkcne aspon na jeden smart tv bez toho ich boxu za ktory si musime doplacat dlasie 2 eura na mesiac. Od februara 2021 to vraj uz je takto pre kazdeho, kto po tomto datume uzavrel novu zmluvu. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

jop technicka podpora ti potvrdila mne pan Roman do telefonu povedal ze sa pre Vas nic nemeni a vsetko bude fungovat ako doteraz = **piip***l ma .-)

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Dnes aj mňa odpojili, vytiahol som teda zo skrine svoj starý retardovaný zalagovaný magio go box prvej generácie ktorý som si onoho času kúpil v plnej sume.

Rozmýšľam, to už naozaj telekomu chýbajú tie 2€ za prenájom zariadení? Alebo čo iné za tým stojí? Appka na Smart tv sa aj tak vyvíja lebo to ponúkajú naďalej k platenej verzii magio go ale obmedzíme ľudí lebo môžeme... Hlúposť neskutočná. Z pomerne dobre fungujúcej appky takýto downgrade a ďalšie zbytočné káble navyše do mojej TV, ďalší ovládač na stole, ďalšie zariadenie v el. Zásuvke...

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Magio GO zadarmo k  Magio Televízii

Magio GO získavate automaticky zadarmo ku každej aktivácii alebo predĺžení Magio Televízie cez kábel alebo satelit. S touto aplikáciou môžete sledovať TV stanice v SD a HD kvalite na jednom zariadení typu mobil, tablet, PC alebo prostredníctvom Magio GO TV Box-u. Stačí vám pripojenie na internet. Aplikácia Magio GO k Magio TV vám v rámci možností zrkadlí programy vašej Magio Televízie.

Ak ste si zriadili alebo predlžovali viazanosť Magio Televízie pred 24. 2. 2021 vrátane, môžete využívať online televíziu Magio GO súčasne maximálne na štyroch zariadeniach.

Ak ste si viazanosť Magio Televízie predlžovali po 24. 2. 2021, bude počet zariadení znížený z pôvodných štyroch zariadení na jedno zariadenie typu mobil, tablet, PC alebo Magio GO TV Box.

tak presne takto to funguje ...

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Nechápem, prečo v ČR to T-Mobile môže mať pre 4 zariadenia a u nás to Telekom musí obmedziť na 1 zariadenie.

Citujem zo stránky https://www.t-mobile.cz/digitalni-televize

Sledujte až na 6 zařízeních

T-Mobile TV můžete sledovat na dvou set-top boxech a dalších čtyřech zařízeních (tabletu, telefonu, notebooku nebo smart TV). Díky aplikaci T-Mobile TV GO, kterou získáte k T-Mobile TV tarifu zdarma, můžete sledovat kdykoli online.

Som za to, aby to Telekom vrátil na pôvodný stav, podobne ako to majú v ČR.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Pridávam ešte info, ako to má nastavené Telekom v Nemecku.

https://www.telekom.de/magenta-tv

Auf allen Geräten verfügbar

Auf der Couch vor dem Fernseher. Via Laptop im Garten. Mit dem Smartphone in der Bahn. Oder auf dem Tablet im Flugzeug. MagentaTV ist immer dabei und läuft auf bis zu drei Geräten parallel.

Preklad do slovenčiny:

Dostupné na všetkých zariadeniach

Na gauči pred televíziou. Cez notebook v záhrade. So smartfónom vo vlaku. Alebo na tablete v lietadle. MagentaTV je vždy k dispozícii a beží až na troch zariadeniach paralelne.

Takže stále lepšie ako Telekom na Slovensku.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Dôvodom prečo to ide len na jednom zariadení je vynaliezavosť Slovákov. Predávali voľné miesta, ktoré mali k dispozícii. A to sa telekomu nepáči, tak preto tieto obmedzenia. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

dosť smutné, že to tak nastavili.. aspoň mohli na 2 zariadenia smart to nechať.. vieš si zobrať len k vdsl internetu 2 boxy čo je pri väčšej rodine málo... ja mám pomocou magio go poriešené 2 tv v spálni a v detskej... ak predĺžim zmluvu prídem o toto čo ma dosť neteší... 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Kupte si TV Android Box s obycajnym androidom /nie android tv/  a pripojte ho cez wifi a a ten zapojte cez hdmi do TV a pojde vam magio go na telke. android box kupite dobry za 50-60 eur. sprava sa to navonok ako telefon, teda to pojde. aplikaciu kym to nie je nutne neaktualizujte.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok

Vytvor si účet alebo sa prihlás, ak chceš komentovať

Musíš byť členom, aby si mohol pridať komentár

Vytvoriť účet

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Registrácia nového účtu

Prihlásiť sa

Máš už účet? Prihlás sa tu.

Prihlásiť sa teraz

sidebar
  • Podobný obsah

• Od mojtelekom2016
      Dobrý deň, ako pripojiť Smart TV k sieti jednym LAN kablom ak chcem pripojiť aj  magio set top box aj TV. Musím ťahať dva kable z routra? 
    • Od ondrej10
      Dobry den,
      Sucastou Magio GO TV Boxu je aj 'Chromecast built-in', pomocou ktoreho viem streamovat do televizora zo zariadeni, ktore su v jednej lokalnej sieti s Magio GO boxom.
      Streamovanie mi funguje spravne zo vsetkych pocitacov ako aj roznych mobilnych zariadeni pripojenych do siete a zo vsetkych aplikacii, ktore podporuju Chromecast.
      Problem je len s netflixom. Ked spustim netflix aplikaciu na lubovolnom zariadeni alebo aj cez web stranku na pocitaci, tak mi neponukne chromecast ikonku a teda sa mi neda streamovat do televizora.
      Avsak ak ku televizoru pripojim svoj externy Chromecast, tak mi vsetko funguje spravne vratane Netflixu.
      Chcel by som vas preto poprosit o support ako rozchodit Netflix cez 'Magio GO Chromecast built-in'.
    • Od szuzana1971
      Zabudol som prihlasovacie údaje do aplikácie magio go ktorú mám mať zdarma k TV a teraz sa tam neviem prihlásiť, viete mi niekto poradiť ako sa opätovne dajú zistiť tieto údaje? 
    • Od christine.bujkova
      Dobrý deň,
      vie mi niekto poradiť akým spôsobom má fungovať. archív vrámci Magio Televízia M -GO ktorá teda má ísť cez applikáciu v samsung TV. 
      Prihlásiť sa mi podarilo ale nemám ponuku archívu bohužial, mám tam požičovnu, prehratie od začiatku ale archív by tam mal byť ten 7 miestny.
      Ide o TV bez setoboxu iba appka.
      Vôbec tam možnosť archív nie je ani ked vyhľadám program daný 

• Od trencancan
      Dobry den,
      prosim vas prevadzkuje niekto sluzbu Magio GO TV na set-top boxe NVIDIA Shield TV Pro 2019? Mam na mysli sluzbu GO s novymi podmienkami kedy sa uz neda pouzit ta verzia zadarmo k Magio TV ale samostatne predplatena sluzba GO. Jeden technik na infolinke mi povedal ze to pojde, druhy zase ze nie, ze treba mat Tcom set-top box. Ako to teda je?
      Ako rychly treba mat internet ak chcem takto prevadzkovat 2 set-top boxy? Staci 40Mbit/s?
      Vdaka
    • Od Ricmondis
      Dobry den,
      Kde najdem prosim prihlasovacie meno a heslo do Magio Go? Dakujem vopred za info