Otázka

• 0

dobry den pisem uz asi 2krat

jedna sa o ulicu A. F. Langa 8 Nitra
chcel by som sa spytat kedy bude dostupne opticke pripojenie, hotove uz je vsetko opticke kable zo skriniek mame natiahnute vo dvore, opticke vlakna su tiez hotove v podstate je hotove uz vsetko. Najprv som pisal a povedali ste mi ze do konca oktobra teraz som znova pisal a povedali ste mi do konca novembra to teraz ked kazdy mesiac co napisem mi napisete ze tento mesiac to uz bude hotove? Chcel by som vediet preco sa to stale tak predlzuje kedze prvy termin bol koniec leta a uz mame december a stale sa tu nic nedeje. My uz sme si dokonca opticky internet aj s televizou predobjednali a cakame len na technika kedy nam to pride nainstalovat, bohuzial zatial nic, bolo nam povedane ze nas budete kontaktovat ohladom tohto ze najblizsiu dobu to bude hotove. 
Dakujem pekne za odpoved
Prajem pekny den

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

11 odpovedí na túto otázku

• 0

Dobrý deň,

pravdepodobne vznikla v procese výstavby nejaká prekážka, vo všeobecnosti nie je žiaden dôvod zo strany Telekomu, aby sa termín takto prekladal. 

Razantne budem urgovať výstavbu u projektantov resp. to komplexne preverím, nech zistíme, kde je problém. 

Editoval/-a Mirko

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Dobrý deň,

máme rovnaký problém, lokalita Dunajská Lužná, Nová Lipnica. Optiku v ulici zaviedli pred cca 2 rokmi, rozvodná krabica je oproti domu, na opačnej strane úzkej bočnej cesty, zabudli nám spraviť prípojku. Rozprávali sme sa s technikmi TELEKOMu, ktorí zapájali optiku vo vedľajšej ulici a tí nám po obhliadke povedali , že si máme dať prekopať cestu a doviesť chráničku na pozemok a že potom nás môžu prísť pripojiť. Tiež nám poradili, že máme pri vybavovaní pripojenia povedať, že technik bol na mieste a potvrdil, že je možné pripojenie. To sme spravili, máme predbežnú objednávku. Urgujeme to tri mesiace, v ďalších telefonátoch nám tvrdili, že na našej adrese nie je možnosť pripojenia stále nahodená v systéme a že to budú riešiť. Okolité domy v tej istej ulici možnosť pripojenia majú. 

Poraďte, prosím, ako vec pohnúť dopredu. Končí nám viazanosť u iného operátora a opäť sa musíme rozhodnuť, či obnoviť viazanosť na ďalšie 2 roky tam, alebo sa podarí pripojenie na optiku u TELEKOMu.

Vďaka

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Dobrý deň,

máme rovnaký problém, lokalita Dunajská Lužná, Nová Lipnica. Optiku v ulici zaviedli pred cca 2 rokmi, rozvodná krabica je oproti domu, na opačnej strane úzkej bočnej cesty, zabudli nám spraviť prípojku. Rozprávali sme sa s technikmi TELEKOMu, ktorí zapájali optiku vo vedľajšej ulici a tí nám po obhliadke povedali , že si máme dať prekopať cestu a doviesť chráničku na pozemok a že potom nás môžu prísť pripojiť. Tiež nám poradili, že máme pri vybavovaní pripojenia povedať, že technik bol na mieste a potvrdil, že je možné pripojenie. To sme spravili, máme predbežnú objednávku. Urgujeme to tri mesiace, v ďalších telefonátoch nám tvrdili, že na našej adrese nie je možnosť pripojenia stále nahodená v systéme a že to budú riešiť. Okolité domy v tej istej ulici možnosť pripojenia majú. 

Poraďte, prosím, ako vec pohnúť dopredu. Končí nám viazanosť u iného operátora a opäť sa musíme rozhodnuť, či obnoviť viazanosť na ďalšie 2 roky tam, alebo sa podarí pripojenie na optiku u TELEKOMu.

Vďaka

Dobrý deň,

zistím aké možnosti máte v tejto veci. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

dobry den pisem uz asi 2krat

jedna sa o ulicu A. F. Langa 8 Nitra
chcel by som sa spytat kedy bude dostupne opticke pripojenie, hotove uz je vsetko opticke kable zo skriniek mame natiahnute vo dvore, opticke vlakna su tiez hotove v podstate je hotove uz vsetko. Najprv som pisal a povedali ste mi ze do konca oktobra teraz som znova pisal a povedali ste mi do konca novembra to teraz ked kazdy mesiac co napisem mi napisete ze tento mesiac to uz bude hotove? Chcel by som vediet preco sa to stale tak predlzuje kedze prvy termin bol koniec leta a uz mame december a stale sa tu nic nedeje. My uz sme si dokonca opticky internet aj s televizou predobjednali a cakame len na technika kedy nam to pride nainstalovat, bohuzial zatial nic, bolo nam povedane ze nas budete kontaktovat ohladom tohto ze najblizsiu dobu to bude hotove. 
Dakujem pekne za odpoved
Prajem pekny den

Dobrý deň,

mám informáciu, že ste v tejto veci kontaktovali projektantov priamo, preto riešenie tejto veci nechám plne na nich. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

akych projektantov? 

nedostal som ziadne blizsie informacie, nic.

mohli by ste mi prosim odpovedat na moju otazku ci nemate blizsie informacie ohladom spustani optiky.

dakujem pekne za odpoved

prajem pekny den

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Dobrý deň,

Vďaka

Dobrý deň,

zistím aké možnosti máte v tejto veci. 

Dobrý deň, jedná sa o Letnú ulicu číslo 7. Vopred ďakujem...

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

akych projektantov? 

nedostal som ziadne blizsie informacie, nic.

mohli by ste mi prosim odpovedat na moju otazku ci nemate blizsie informacie ohladom spustani optiky.

dakujem pekne za odpoved

prajem pekny den

A.F. Langa 8, prišla mi nasledovná odpoveď: Tu mi píše rovno aj zákazník, tak to riešim už rovno s ním.

Možno vy, alebo niekto iný písal na coverage@telekom.sk, odkiaľ to preposlali kompetentnej osobe, prípadne bola odoslaná požiadavka cez kontaktný formulár. No ak ide o omyl a vy (alebo niekto vo Vašom mene) nepísal, dajte mi vedieť. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Dobrý deň, jedná sa o Letnú ulicu číslo 7. Vopred ďakujem...

Dobrý deň, nepodarilo sa Vám zistiť v čom je problém? Nie je záujem zo strany Telekomu?

Ďakujem za odpoveď.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Dobrý deň, nepodarilo sa Vám zistiť v čom je problém? Nie je záujem zo strany Telekomu?

Ďakujem za odpoveď.

Dobrý deň,

áno, dnes som dostal odpoveď. Optika bude v termíne nad 100 dní.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Dobrý deň,

áno, dnes som dostal odpoveď. Optika bude v termíne nad 100 dní.

EDIT: beriem späť, ospravedlňujem sa, trochu sa mi domotali adresy. Na Vašu požiadavku ešte nemám odpoveď. Akonáhle mi príde, doplním.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok

Vytvor si účet alebo sa prihlás, ak chceš komentovať

Musíš byť členom, aby si mohol pridať komentár

Vytvoriť účet

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Registrácia nového účtu

Prihlásiť sa

Máš už účet? Prihlás sa tu.

Prihlásiť sa teraz

sidebar
  • Podobný obsah

• Od milanpajtinka
      Ahoj, zaujíma ma keď mám optik net extra čo čítam tak 1gb/s , aká by mala by byt rychlost sťahovania, teraz mi Speedtest ukazuje cca 900,123 a sťahuje je do 100 mb/s  zo steamu alebo z predplatených serverov napr. Káble mám nové aj router , tak či je to v poriadku lebo co čítam tak 1 giga za sekundu download ? Diky
    • Od Davko12
      Dobrý deň, chcel by som sa spýtať ohľadom optického internetu na adrese Jánošíkovská 68, Dunajská Lužná, pretože už sa čaká roky na internet od Vás.
    • Od andlaco
      Dobrý deň, chcel by som sa informovať, či v budúcnosti plánujete zriadiť optiku na ulici Pod kalváriou 12, Levice?
    • Od dodchi619
      Dobrý deň, je plánovaná optika v Trstenej časť Nové Ústie? Už sa dopytujem asi 3tí rok. Ďakujem. 
    • Od tvrabcek
      Dobry den, mam informaciu, ze planujete pripravy optickeho internetu vo SVedernik-Marcek. Kedy sa prosim zacnu prace? 
    • Od Patrik717
      Zdravím chcel by som sa opýtať na optiku v Malinove. Kedy bude zriadena? Priadne ci uz tam je? Jedna sa o cast Tri vody IV. Podľa rozhodnutia (https://www.mostpribratislave.sk/data/advertisement/mostpribratislave/156570/53614_malinovo_vv_rozhodnutie_o_umiestneni_stavby_ins_ftth.pdf) sa maju alebo boli vybudovane aj na parcelach danej lokality. Viete mi dat viac info, pripadne kedy to bude zrealizovane? Vela majitelov tam hlada spolahliveho operatora aj s internetom+televizia.