Predplatenka, deaktivované dáta pri dostatku kreditu

Otázka

• 0

Prečo mi Telekom deaktivoval dáta na predplatenke, keď balík 3 GB na 30 dní je za 6 € a v čase automatickej obnovy (a miesto nej deaktivácie)  29.11. o 22:36 som mal preukázateľne kredit 7,66 €  ? Pričom kredit neobsahoval žiadne bonusové centy, je to rýdzo môj vlastný kredit.

Prišiel som takto o 12 GB voľných dát, ktoré som si počas minulých mesiacov poctivo zaplatil a nasporil. 

Bude mi balík 3GB/30 dní obnovený, aj so strateným objemom dát?

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

3 odpovede na túto otázku

• 0

Este sa mohlo stat ze ste si automaticke predlzovanie vypli pocas predchadzajuceho obdobia, alebo ste nemali aktivny 3GB balicek, ale 5GB, a ten stoji 8.- EUR. Teda kredit dostatocny nebol. Na datove baliky sa vyuzije aj bonusovy kredit, to problem nieje.

Skontrolujte si este tu prijatu SMS o deaktivacii, ci je tam 3GB alebo 5GB balicek.

Zostatok prenesenych dat co takto exspiroval, sa uz neda vratit.

Editoval/-a Jano

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Vďaka za odpoveď. :)

Bohužiaľ však nie, túto SIM mám v 4G routri na záhrade kvôli kamerovému systému a tým pádom netelefonujem z nej, ani neposielam SMS, nie to ešte aby som hocakým spôsobom menil aktívne balíčky, čím by som automaticky prišiel o ušetrené dáta. Až na tento incident som bol s množstvom dát spokojný.

Mám momentálne iba poslednú sms z routra, pretože už sa mi aktivoval balíček na deň za 50 centov a pre ušetrenie ďalších denných výdavkov som na diaľku vypol 4G na routri, pokiaľ mi Telekom neodpovie, ako riešiť túto situáciu. 

SMS je: "30 dnovy datovy balik bol deaktivovany z dovodu nedostatocneho kreditu. Dalsie data si mozete dokupit po dobiti kreditu."

Ešte raz zopakujem, isto naisto mám 3GB na 30 dní za 6 eur, zmenu som nerobil, kredit včera 7,66, dnes už 7,16 kvôli internetu na deň.  :(

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok

Vytvor si účet alebo sa prihlás, ak chceš komentovať

Musíš byť členom, aby si mohol pridať komentár

Vytvoriť účet

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Registrácia nového účtu

Prihlásiť sa

Máš už účet? Prihlás sa tu.

Prihlásiť sa teraz

sidebar
  • Podobný obsah

• Od Helter
      Zdravim,
      chcel by som si osobne v predajni preniest cislo a aby som tam nesiel zbytocne tak mam otazocku. Na pausal viem, ze musim mat 18 rokov a viac, ale plati to aj pri predplatenke? Momentalne mam 17.
    • Od dottrade
      Pozdravujem, 
      ako mám prosím aktivovať Easy kartu keď som mimo SR ? Konkrétne Indonézia. 

Ďakujem
    • Od jozefmatusovic
      Je možné vratiť sa z predplatenky k easy?
    • Od DonBosco
      Prosim, aky je postup pri prechode z neviazaneho pausalu na Preplatenku? Da sa to vyriesit v aplikacii, resp. online? Vdaka
    • Od skjkmsk
      Pred ukoncenim  lehoty Magio internetu som cez internet predlzil   Magio internet pricom som dnes obdrzal postu s sim kartou -predplatenka aj s registracnym formularom z telekom  ,ktora este z mojej strany nie je podpisana,pricom ja tuto kartu nepotrebujem.Aky je postup v tomto pripade.
    • Od pisarcikj
      Dobrý  deň,  je možné preniesť číslo od iného operátora na predplatenku. Ďakujem za odpoveď