výpadok optickej siete

Otázka

• 0

Dobry den, chcela by som vediet pricinu vcerajsieho vypadku fungovania pevnej linky, TV a internetu cez optiku v oblasti Chorvatsky Grob-Cierna voda, Surska ulica a dovod, preco Telekom neupozornil na tuto poruchu zakaznika ihned po vzniku poruchy, nakokko som ju zistila nahodne zostala som odstrihnuta, bez akejkolvek moznosti zisti, co sa deje. 

Ponuka Telekomu pripojit sa na nejaky nahradny zdroj bola len v pripade, ze zakaznik ma aj mobilneho operatora od tejto spolocnosti. A co ti zakaznici, ktori ho nemaju? Povazujem to za diskriminacne voci takym zakaznikom zo strany spolocnosti Telekom.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

1 odpoveď na túto otázku

• 0

Ste diskriminovaná ale len na základe vášho slobodného rozhodnutia nevyužívať mobilné služby od Telekomu, tým pádom musíte brať aj to, že vám Telekom takýto benefit neponúka. Výpadky budú, nikde vám negarantujú 100%. Informovať by ale mohli, napr. smskou na číslo uvedené v zmluve. 

Editoval/-a Tataracik

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvor si účet alebo sa prihlás, ak chceš komentovať

Musíš byť členom, aby si mohol pridať komentár

Vytvoriť účet

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Registrácia nového účtu

Prihlásiť sa

Máš už účet? Prihlás sa tu.

Prihlásiť sa teraz

sidebar
  • Podobný obsah

• Od martinkuchynek
      Dobrý deň, nejde mi zapnúť zdieľanie hotspotu. Vo vašej aplikácii, bolo že vás mám kontaktovať 
    • Od DusanJarjabek
      Dobry den,
      prosim Vas, Trenčín-Záblatie je z časti pokryté optikou - všetky nové ulice majú prípojky, dokonca aj tie kde ešte nezačala výstavba. Zaujímala by ma ulica "Ku Kyselke", kde vzniká nová štvrť - je tam už celkom slušná kopa novostavieb - ako je to tam s internetom, je tam nejaký plán? Podľa vašej mapy pokrytia len (V)DSL 30 megabitovy..nie je v pláne optika alebo nieco rýchlejšie v tejto lokalite?

Ďakujem!
    • Od marco026
      Zdravím nemám rýchly, ale download a upload sa zdá byť celkom stabilný pokiaľ nezapnem stream. Download je 47,72 mbps a upload 4,77 mbps. Tých 4 mbps by bohate stačilo streamovať v 720p a 48 fps, ale problém je, že keď to zapnem tak upload začne byť strašne nestabilný. Padá to na veľmi nízke hodnoty a potom to občas sekne pričom niekedy to ide celkom pekne.
    • Od raidermantv
      Dobrý deň,
      mohol by som poprosiť o preverenie stavu realizácie optickej siete v obci Terany.
      Ďakujem!
    • Od Ondrej
      Chcem sa opýtať tých, ktorí majú k Magio TV službu "Magenta 1 TV archív", či im funguje funkcia "Spustenie programu od začiatku"?
      Pýtam sa kvôli tomu, že platené Archívy túto funkciu majú v názve a pred rokom mi kontaktné centrum na túto otázku poslalo odpoveď, že funkcia "Spustenie programu od zaciatku" žiaľ, nie je dostupná v "Magenta 1 TV Archíve".
      Momentálne mám "Archív S", ale keďže od 1.5.2022 má byť v "Magenta 1 TV archíve" 16 programov, chcem prejsť na tento.
      Na stránke Telekomu je uvedené toto:
      Užite si kontrolu nad TV vysielaním s funkciou zastavenia a pretočenia
      S Magio televíziou vám doručíme aj šikovný ovládač, s ktorým môžete práve sledovaný program pozastaviť až na 90 minút a dopozerať neskôr alebo ho pretočiť späť až do času, kedy ste ho začali sledovať (max. však 90 minút) a znovu spustiť. Možnosť pretočiť program späť sa vynuluje po prepnutí na inú TV stanicu.
      Sledujte už odvysielaný program až 7 dní späť s Magio TV Archívom
      Navyše si s Archívom môžete program spustiť od začiatku alebo pretočiť späť aj po prepnutí TV staníc.
      Logicky mi teda vychádza, že všetky druhy Archívu umožňujú spustiť program od začiatku.
      Vopred ďakujem za odpovede.
    • Od Renoslav
      Dobrý deň. Vie mi niekto povedať, kedy približne by mali začať práce na optickom pripojení v meste Dudince? Ďakujem za info. @Mirko