Magio go

Otázka

• 0

Dobry den,

Kde najdem prosim prihlasovacie meno a heslo do Magio Go? Dakujem vopred za info

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

1 odpoveď na túto otázku

• 0

Pri objednaní služby to dostaneš mailom, alebo smskou. Ak to nemáš, zavolaj na 0800 123 456, alebo si napíš na chat.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvor si účet alebo sa prihlás, ak chceš komentovať

Musíš byť členom, aby si mohol pridať komentár

Vytvoriť účet

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Registrácia nového účtu

Prihlásiť sa

Máš už účet? Prihlás sa tu.

Prihlásiť sa teraz

sidebar
  • Podobný obsah

• Od mukky89
      Dobry den,
      uz asi 5 dni mam problem s prepinanim kanalov na Magio GO - Smart TV s Androidom.
      Niekedy mi zobrazí iba 8 zakladnych kanalov. Preblikava logo kanalu stale a ked sa snazim prejst na nejaky iny kanal tak vypise ze neexistuje.
      Ma niekto podobny problem ?
      skusal som vsetko mozne, vypnut zapnut Magio GO, odinstalovat a nainstalovat Magio GO, vypnut zapnut TV, killnut v procesoch atd... stale to robi to iste
      prikladam video: https://photos.app.goo.gl/xg1mGqPPfC68Rwgf9
      vdaka za info

• Od Bouris
      Ahoj,
      Je mozne menit audio na Magio Go app na LG tv? Viem ze je mozne napr. pre sport2 zmenit jazyk z cz na sk v android magio go appke. Na LG magio go appke taku moznost nikde nevidim a mam default cz audio. Neviem to upravit na sk audio

• Od zbartos
      Dobrý deň,
      Neuvažujete prosím vrátiť Magio go pre 4 zariadenia (alebo aj pre viac zariadení) na Smart Tv cez aplikáciu, ako to bolo predtým pre tých, ktorý mali Magio sat/kábel? Kľudne by som platil povedzme poplatok ako je pri ďalšom TV za magio box pri Magio sat/kábel. Čiže napr. 1,94€ za 1 nemobilné zariadenie - Smart TV a potom za každé ďalšie príplatok 1,94€. Nechcem riešiť káble, je to komplikované. Nechcem riešiť žiadne Magio go tv box ani nič iné, len aplikáciu.  Takto si platím TV cez internet od konkurencie a pritom by som to mal rád všetko od jedného operátora. Boli sme všetci zvyknutí na magio go cez Smart Tv, resp. android TV.
      Vďaka
    • Od JakubKulisek
      Nefunguje mi prihlásenie do TV Magio GO ked zadám udaje ktore ste mi zaslali do smsky kde je chyba ?????????
    • Od ondrej10
      Dobry den,
      Sucastou Magio GO TV Boxu je aj 'Chromecast built-in', pomocou ktoreho viem streamovat do televizora zo zariadeni, ktore su v jednej lokalnej sieti s Magio GO boxom.
      Streamovanie mi funguje spravne zo vsetkych pocitacov ako aj roznych mobilnych zariadeni pripojenych do siete a zo vsetkych aplikacii, ktore podporuju Chromecast.
      Problem je len s netflixom. Ked spustim netflix aplikaciu na lubovolnom zariadeni alebo aj cez web stranku na pocitaci, tak mi neponukne chromecast ikonku a teda sa mi neda streamovat do televizora.
      Avsak ak ku televizoru pripojim svoj externy Chromecast, tak mi vsetko funguje spravne vratane Netflixu.
      Chcel by som vas preto poprosit o support ako rozchodit Netflix cez 'Magio GO Chromecast built-in'.
    • Od szuzana1971
      Zabudol som prihlasovacie údaje do aplikácie magio go ktorú mám mať zdarma k TV a teraz sa tam neviem prihlásiť, viete mi niekto poradiť ako sa opätovne dajú zistiť tieto údaje?